Неначасі• 20 июня 2024
Хто вже зараз у Хорватії на морі, як вода? Прохолодна для купання?
ЯсноВидящая• 20 июня 2024
На сайтах з прогнозами погоди є дані щодо температури води. Можете подивитись там у місті, яке Вас цікавить. Бо температура різниться залежно від місця
Большой секретик• 20 июня 2024
Чорногорія, Хорватія спека страшна. По прогнозам на дня буде взагалі пекло. Море дуже тепле, купаюсь вже тиждень (Чорногорія, кордон з Хорватією)
Леннон_Жив!• 20 июня 2024
Ответ дляБольшой секретик
В заливе вода теплее, чем в море..смотря какой город интересует автора.. А так да, пекло(Черногория, возле границы с Хорватией) На следующей неделе обещают дожди, только бы не обманули с прогнозом...
Большой секретик• 20 июня 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так, Боці вода тепліше, але була в Дубровніку 5 днів тому, по дорозі заїзжал до знайомих в Цатват, вони вже купаються)
Про дощі, ваші слова та богу в вуха)))