Интимная• 21 июня 2024

У кого был неврит лицевого нерва - прошёл ли и как быстро?

Восстановилась ли подвижность лица?
Губной рояль• 21 июня 2024
у чоловіка було запалення трійня ного нерву. довге лікування і відновлення. завдяки тому що вчасно і інтенсивно почали лікування то згодом все відновилось. але дуже тривало була обмежена рухливість міміки
автор Интимная • 21 июня 2024
Ответ дляГубной рояль
Як тривало?
Пасхальний тролік• 21 июня 2024
У мене було
Лікувалась в неврології
Пройшло як би,але все рівно щось не те іноді,трошки ну не така рухливість тієї сторони,і наприклад якщо дуже сильно напрягти губи в положенні типу «воздушный поцелуй@,то криво обличчя повертається ,якась напруга
Джавеліна• 21 июня 2024
У подруги был.
Хоть и начали лечение вовремя, и в стационар положили, и потом физиотерапия, и массажист, и иглоукалывание, но мимика полностью не восстановилась.
Она теперь бережётся, минимум раз в год курс массажа.
Кава з адреналіном• 21 июня 2024
У знайомої не пройшов. Але там лікарі винні, бо треба було кесарити і лікувати нормально, дотягли:(
Голки добре допомагають точно.
автор Интимная • 21 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Голки добре допомагають точно.
А при чем здесь кесарево?!
У нее при родах лицо повредили?
Губной рояль• 21 июня 2024
Ответ дляИнтимная
Як тривало?
ну з самого початку обличчя взагалі опустилося вниз, рот не закривався нормально під час їжі, суп виливався. після лікування стало краще, але наприклад під час усмішки око взагалі не прижмурювалось. десь через півроку міміка стала рухливішою. а от термін через скільки повністю відновилось важко сказати. зараз точно нічого не помітно, але вже пройшло багато років.

все залежить від того як швидко почали лікування, на скільки воно адекватне і інтенсивне, від віку залежить.
Кава з адреналіном• 21 июня 2024
Ответ дляИнтимная
А при чем здесь кесарево?!
У нее при родах лицо повредили?
При тому, що вона була на 38 неділі, коли захворіла. А вагітну як слід не полікуєш, чекали пологів.
автор Интимная • 21 июня 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Просто я почему спрашиваю, у знакомой он из-за родовой травмы (щипцами тащили и повредили).