Доктор Хаос• 21 июня 2024

Якщо є мова ворога, тоді має бути національність ворога, так?

Результат:
вже голосів: 85
50 (58.82%) Ні
28 (32.94%) Так
7 (8.24%) Не знаю
Млинець Мій• 21 июня 2024
Як ви зібралися визначати національність у сучасному суспільстві?

Леплю из пластилина• 21 июня 2024
Мовносрач?
Шукаю трусики• 21 июня 2024
Зараз у ворога національність кацап тупорилий
Патриоточка• 21 июня 2024
Не вмію заміряти• 21 июня 2024
у вас був колега, плохо закінчив в 1945-му
ТА7НЯ7• 21 июня 2024
а цыгане не знающие украинского а только романский но живут с укр паспортами ????? разве неукраинцы?)))))
ТА7НЯ7• 21 июня 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Мовносрач?
ну а как же без него

Не вмію заміряти• 21 июня 2024
і не соромно такі теми клепати, це ж сиділа думала-думала і надумала.
Млинець Мій• 21 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Вы понимаете разницу между гражданством и национальностью?
Rivka_Karshenbaum• 21 июня 2024
О, да, национальность врагов народа!!
ТА7НЯ7• 21 июня 2024
автор забыла про жителей берегово? их к мадярам отнести и отобрать паспорта?
Леплю из пластилина• 21 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
ну а как же без него
Это точно. День прожит зря. Ботам же надо ЗП отрабатывать.
Тоскующая• 21 июня 2024
адміни, зніміть анонімів з цієї теми в розділі ’розваги’, бо хтось вирішив порозважатись, кинувши г..но на вентилятор
Завжди недо...• 21 июня 2024
Ответственность должна быть индивидуальная, а не коллективная.
Не виправдовуюсь• 21 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
И отмудохать ещё, шоб знали.
Засомневаю• 21 июня 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Шкода,що нинішньому колезі автора нічого не загрожує поганого.
Бабка-байкерша• 21 июня 2024
Автор, всі англомовні - англійці. Правда ж?
Королева краси• 21 июня 2024
Лише самоідентифікація, немає різниці яка національність, головне ким людина себе вважає.
ТА7НЯ7• 21 июня 2024
Ответ дляМлинець Мій
я понимаю, но у нас с 1991 года нет такой графы ни в паспортах ни в свидетельсвах. Все украинцы!!! даже евреи))))

ТА7НЯ7• 21 июня 2024
Ответ дляБабка-байкерша
а испаноговорящие испанцы)))) даже в южной америке)
Marty• 21 июня 2024
У ворога немає мови чи національності... У ворога є лише прагнення наживи! Шкурний інтерес!
Бабка-байкерша• 21 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Так, звичайно. Саме так. І мова матері має стати огидною та ворожою, бо це мова ворога. Якщо ми народилися в СССР і наші батьки російськомовні, ми навчалися російською - то ми вороги Батьківщини. Ну правильно все та логічно.
Все знаю від і до• 21 июня 2024
к нам пришли буряты,чечены,может еще кто..как почитаешь их имена(( они все враги.пох,кем они там себя считают.И нас защищают грузины и те же чечены,много кто и каких национальностей.Автора в бан за разжигание
vlad-svs• 21 июня 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Не зупиняйтесь - мати теж повинна стати огидною та ворожею. Розстріляти її, як у ’’Я (Романтика)’’ Хвильового.
Млинець Мій• 21 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Они все -граждане Украины, а не украинцы. А граждане Украины могут быть какой угодно национальности, все зависит исключительно от самоидентификации
Бабка-байкерша• 21 июня 2024
Ответ дляvlad-svs
Так. Лише Фаріон. Лише українською. Лише в Німеччині( в Британії ще можна).
Коли мовчу- приємна жінка• 21 июня 2024
Ответ дляМлинець Мій
По маме, как у евреев
Млинець Мій• 21 июня 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
По маме, как у евреев
Ваша мама чистых кровей будет?
Коли мовчу- приємна жінка• 21 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
У родителей в св-ве о рождении еще есть
Реанимация• 21 июня 2024
Хтось сидить у Німеччині і мається фігньою