Доктор Хаос• 21 июня 2024

Якщо є мова ворога, тоді має бути національність ворога, так?

Результат:
вже голосів: 85
50 (58.82%) Ні
28 (32.94%) Так
7 (8.24%) Не знаю
Success2013• 21 июня 2024
Ответ дляBejza
Для вас рускогаварящій і кацап= одне й те саме, тобто, ви те ж кацапка?
Удалено администрацией...

Тетьяна с Вол. обл.• 21 июня 2024
Ответ дляSuccess2013
Военному русскоязычному,который на фронте 2,5 года тоже так гавкать будете?
Тоді, що там роблять українськомовні , кого захищають і гинуть? Особливо з західної хлопці гинуть, за кого і за що?
Bilolena• 21 июня 2024
Є свідомість ворога.
Success2013• 21 июня 2024
Ответ дляТетьяна с Вол. обл.
За мову гинуть?Спросите у америкосов и бритов.Хотя,не поймёте всё-равно.
Тетьяна с Вол. обл.• 21 июня 2024
Ответ дляSuccess2013
За націю , а тут входить і мова
Bejza• 21 июня 2024
Ответ дляSuccess2013
Удалено администрацией...
Bejza• 21 июня 2024
Ответ дляSuccess2013
а давайте ми у кацапки, у вас спитаємо, щоб з перших вуст

Вероника-2014• 21 июня 2024
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
интересно, а как раньше определялась национальность ребенка, если у родителей была разная нац-ть? по договоренности? по отцу?
Ребёнок выбирал национальность при получении паспорта
Семицветка• 21 июня 2024
Вот люди)) всё равно, поругались уже давно пора перестать вестись на языковые провокации.
Тетьяна с Вол. обл.• 21 июня 2024
Ответ для75В
Тысячи иностранцев получают украинское гражданство, продолжая говорить на родном, абсолютно не украинском, языке!
Якщо працюють в сфері то мусять знати мову українського народу
Чому ж українці вчать мову країни куди прибули?
ТА7НЯ7• 21 июня 2024
Ответ дляТетьяна с Вол. обл.
Цигани неучі , не вчитися, не працювати. По них не рівняйтеся
Ну так классная отмазка.
ТА7НЯ7• 21 июня 2024
Ответ дляBejza
Тільки що стосується кацапів, ви яких будете?
Ну кацапы живут на россии как и венгры в Венгрии, а украинцы живут в Украине и разговаривают на украинском, венгерском, русском, армянском, романском, идиш( это те кого встречала на своем жизненном пути)
ТА7НЯ7• 21 июня 2024
Ответ дляSuccess2013
Ну фарион же гавкает. Не мешает. Не гавкает только тот кто на себе ощутил войну. А в западной части країни чувствуют когда хлопців ховають та коли іноді прилітає......
ТА7НЯ7• 21 июня 2024
Ответ дляТетьяна с Вол. обл.
У вас статистика от гос апарата? Звідки знаєте що особливо з західної? Приїжджайте до Харкова на екскурсію по кладовищам і особисто порахуйте прапори
Тетьяна с Вол. обл.• 21 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
А ви думали воюють тільки з Харкова ? Хлопці з західної гинуть, які і ніколи можливо і не були ні в Харкові ні в Донецьку . І війни нема на заході, а поїхали захищати вас
Тетьяна с Вол. обл.• 21 июня 2024
Чомусь як українець живе в росіі то не розмовляє українською там, а переходить на мову того народу. А в Україні , як в казці « лебідь , щука і рак»
ТА7НЯ7• 21 июня 2024
Ответ дляТетьяна с Вол. обл.
В прикордонних населених пунктах на росії розмовляють на суржику ( так це місцеві)
ТА7НЯ7• 21 июня 2024
Ответ дляТетьяна с Вол. обл.
Ні, як так не думала, це ви так писали, акцентувавши що с західної гинуть. І поїхали не конкретно нас захищати, а зупинити щоб до вас не дійшли
Bejza• 22 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Кацапи ще живуть в Україні, Європі і по всьому світу, ця гнида розлетілась по всьому світу і звідти дуже любить свої болота, свій язик*, любить вбивати, розрушати. Воно наплодило собі подібних, які прожили все життя на чужій землі, і вони теж люблю рфію але жити туди не їдуть

ТА7НЯ7• 22 июня 2024
Ответ дляBejza
Ключевое слово ’ восхваляют’. А в ваших сообщениях позиция такая, что кацапы все хто на ворожій говорить
ТА7НЯ7• 24 июня 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Так, звичайно. Саме так. І мова матері має стати огидною та ворожою, бо це мова ворога. Якщо ми народилися в СССР і наші батьки російськомовні, ми навчалися російською - то ми вороги Батьківщини. Ну правильно все та логічно.
интересно у венгероговорящих жителей те же місли? Венгрия наш враг такой же как и россия....
Sara Ice• 24 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
На вас Венгрия напала? Не нужно всех записывать во враги. Это путь вникуда. Если вокруг тебя одни враги- то очень много вопросов к тебе самому.
ТА7НЯ7• 24 июня 2024
Ответ дляSara Ice
венгрия спит и видит отжать закорпатье просто будучи в ЕС стр´мно напрямую агрессировать
конечно вопросі к нам. слабая не защищ´нная нация, которую легко захватить..... мі только духом сильніе
Sara Ice• 24 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Наміри, здогадки та дії - не одне й те саме. Не потрібно всіх записувати у вороги. На себе краще пильніше подивитися, чи немає ворогів , зрадників та крадіїв в країні.
ТА7НЯ7• 24 июня 2024
Ответ дляSara Ice
действия на лицо. орбан в откріьую голосует против вступления укрині в ес
Sara Ice• 24 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Китай також ворог? Всі вороги? При правильній дипломатії вороги обертаються на союзників, а при відсутності такої сусіди стають ворогами.
ТА7НЯ7• 24 июня 2024
Ответ дляSara Ice
тоже, ну дипоаматия точно отсутсвует..... соседи и так враги
Sara Ice• 24 июня 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Не знаю , де ви знаходитеся, але наративи у вас як у поуехавших. Думаю, що ви перебуваєте за кордоном. І не вважаю думку виїхавших за таку, яку слід брати до уваги. Вважаю, що виїхавші не мають права брати участь в житті країни. Тому до побачення та гарного вам дня.
ТА7НЯ7• 24 июня 2024
Ответ дляSara Ice
я дома