Экспертиза• 21 июня 2024
Щипання під час засинання у немовля
6 місяців дитинці, у нас спільний сон, і коли лягаємо спати вона просто перещипує все моє обличчя, чи це нормальне явище? Що з цим робити? Скоро очі півиколює(((
СамавиховуюКота• 21 июня 2024
Це така своєрідна заміна грудей,в мене дитина запускала руку в волосся і перебирала,не боляче. Просто не давайте це робити,якщо Вам заважає,все просто. Не робіть з дитини кумира і кришталевого чоловічка,дитина живе за законами родини,якщо батькам не комфортно-присікати,делікатно але чітко
Коржик• 21 июня 2024
Ответ дляНапланетянка
Автор вы извините, но сейксом вы при ребёнке занимаетесь?
Вы думаете, кто-то прямо на глазах у детей шпилится?
В танке• 21 июня 2024
Мой меня за руки щипал так, что я аж просыпалась. Вечно локти были в синяках)))
Экспертиза
• 21 июня 2024
Ответ дляНапланетянка
Дурне питання. Звичайно ні.
Экспертиза
• 21 июня 2024
Ответ дляНапланетянка
Положите ребенка отдельно
Не спить сама в кроватці
Экспертиза
• 21 июня 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Дякую прислухаюсь)
Экспертиза
• 21 июня 2024
Ответ дляВ танке
Пройшло з часом?
Экспертиза
• 21 июня 2024
Ответ дляКоржик
Ну людина думає що сексом займаються виключно в ночі і в кроваті 😂 а там де дитина… все варіантів немає.. значить при дитині 😂
В танке• 21 июня 2024
Ответ дляЭкспертиза
Пройшло з часом?
Да) Прошло с возрастом) сегодня у него в школе был выпускной
Экспертиза
• 22 июня 2024
Ответ дляВ танке
Огооо вітаю)