Спасу мир• 22 июня 2024

Вагітність що робить допоможіть???

Тягне живіт, пішли наче місячні але виділення ідуть коли ходжу в туалет, температури немає, 6 тиждень вагітності, УЗД показала що вагітність у матці але не прикріплений ще ембріон, що це може бути, записалась до приватного лікаря ,але скажіть у кого таке було і що це може бути?
Показушница• 22 июня 2024
Наверное надо больницу прямр сейчас
Кусачая Я• 22 июня 2024
Это вы писали вчера? Едьте в роддом на дежурную бригаду
Замрійлива• 22 июня 2024
В гинекологию прямо сейчас ехать
Таракашечка• 22 июня 2024
Ответ дляПоказушница
Наверное надо больницу прямр сейчас
Если там всего 6 недель, то можно и не спешить. Если сорвалось, оно просто сгустком само выйдет.
Шкідлива молекула• 22 июня 2024
Ответ дляТаракашечка
Може і не зірвалось.
Замрійлива• 22 июня 2024
Ответ дляТаракашечка
Может и нет.
Живчик-счастливчик• 22 июня 2024
Едьте в приемную в стационар в роддом, если важно сохранить эту беременность. скорее всего придется полежать дня 3, вам прокапают кровоостанавливающее и проколят спазмолитики. Я как раз тоже на сохранении сейчас.
Світлана-6b23• 22 июня 2024
Ви ще тут?? Бігом до лікаря негайно, якщо хочите зберегти дитину.
Свята• 22 июня 2024
Автор, как много крови?
ВундерКИНГ• 22 июня 2024
В мене таке було на сьомому тижні. Побігла В лікарню, зробили узд, все було добре. Лікар сказав, що такі виділення бувають на малих термінах. І ви сходіть, перевіритись варто в будь-якому випадку. Бо причини можуть бути різні. Хай все буде добре🙏
Маргарита sh• 22 июня 2024
Скорую