Була на минулих вихідних в гостях у друзів, які давно живуть за кордоном. З виду ідеальна пара. До певної миті можливо так воно і було. Успішний хлопець, веселий, талановитий, має різні джерела доходу, сам облаштував квартиру, яку взяли в іпотеку, зробив там ремонт, дівчина розумна, гарна, дитина, досить спокійна, вихована, дівчина допомагає чоловіку в бізнесі.
Але на одинці каже, що стосунки між ними прісні, стало нудно, секс їй з ним нецікавий, вона пропонувала йому вільні відносини - хотіла сама завести коханця а він би хай собі когось на стороні знайшов. Я від почутого була в шоці чесно кажучи.
Це мені нагадало історію яку я тут описувала, коли до мене теж наполегливо напрошувався один, маючи "кохану" жінку вдома.
Після такого розчаровуєшся в шлюбі... у всіх так?
Телячі ніжноСті• 22 июня 2024
А що для вас ідеальна? Ви сама заміжня.Так щоб ніколи не сваритися ,це не можливо.
Завжди недо...• 22 июня 2024
Ответ дляБасноплетка
Я верю в идеальную семью, только если оба религиозные
В религии полно извращения, сколько дел вскрыто, там вообще творится беспредел
Басноплетка• 22 июня 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Я говорю не о христианстве
Завжди недо...• 22 июня 2024
Ответ дляБасноплетка
Я говорю не о христианстве
А про что вы говорите?
Телячі ніжноСті• 22 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Не у сварках справи. А в тому щоб не було зрад
Ну так ,таких теж повно автор.
Не обижаюсь• 22 июня 2024
Моя семья не идеальная, а просто нормальная. А до других мне дела нет
Фея_3уровень• 22 июня 2024
Ответ дляТворог для розжига
Тут кожен день як новий, у шлюбі 18 років. Справа ж не в коханні
Прямо кожен день усі 18 років?)) Ось тут зразу видно, так воно і є.
Немає ідеальних відносин, є сім´ї в яких навчились не помічати або швидко ’забувати’ якісь проблеми. Але щоб за 18 років не було гойдалок у відносинах...Люди змінюються, дорослішають, змінюються умови життя, смаки, той же гормональний фон - це періодичні сплески емоцій,які тягнуть за собою тимчасові непорозуміння.
Молчавочка• 22 июня 2024
Ответ дляlilu1990
А в чому?
Что значит идеальная?
Она красивая, он любящий и БОГАТЫЙ??
ДЛя идеальности нужны валом исходных данных,
1 оба психологически и психически абсолютно здоровые ( а это 4% от всего населения)
2 средний доход ( где высокий - сразу есть риски - это уже доказано!)
3 он с большим опытом до брака (нагуляный)
4 она с мудростью и прокаченная морально, духовно и пр пр
5 он ее любит БОЛЬШЕ чем она его...
И ВЫ много таких встречали?
Она красивая, он любящий и БОГАТЫЙ??
5 он ее любит БОЛЬШЕ чем она его...
И ВЫ много таких встречали?
Творог для розжига• 22 июня 2024
Ответ дляФея_3уровень
До чого тут гойдалки? Про коханців мови не було, мені точно не треба,чоловік чує мене. Зі сторони свекрухи я неідеальна, бо не була заміжня до шлюбу, абортів не робила і вийшла після 25. ’Щось не те’ каже. Мені всеодно на ідеали інших.
Молчавочка• 22 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Ну так вони нормальна і щаслива сімя ... з першого погляду
Есть народ невнимательный до ужаса.. спокойного от депрессивного не отличают и лежачего от мертвого - тоже... потому ’с первого взгляда’ = ни о чем...
Молчавочка• 22 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Як я зрозуміла, їй драйву не хватає
Конфлікти вирішуються в пів голоса. Зразу квіти і вибачення
Я кажу: тобі потрібно щоб тебе за волосся по кімнаті тягали і бдсм жорсткий? Вона сміється
У некоторых есть дефицит гормонов стресса и потому они резко обесценивают свою спокойную жизнь и им становится скучно - потом любовник и полный развал всего...
ДаЗдраПерма• 22 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Ну ви насправді не знаєте. Я теж думала що у цих гарні відносини.
Я знаю, ми близько спілкуємося. Плюс в мене є й своя сім´я, теж все ок
Та_все_ок_будет• 22 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Я знаю свою семью и семьи наших друзей и кумовей. Все женаты 20+ лет. У всех нормальные хорошие отношения.
И да мы все про всех знаем, потому что вместе 30-40 лет.
Та_все_ок_будет• 22 июня 2024
Ответ дляlilu1990
А с чего вы думаете что это не так? Потому что она там вам что то пожаловалась?
Это не значит что у них что то плохо.
Не зви чайна• 22 июня 2024
Дуже багато людей були б щасливі самі по собі, без пари і дітей. Але є ж виховання, певні соціальні речі і своя родина серед них. От і створюють сімю люди яким вона в принципі нафіг не впала, а потім те та інше тримає разом чужих все життя або взагалі розлучаються і дай Бог заново,або дітей після розлучення тягнуть жінки самі, або ще щось. Плюс в нас ще люблять довбати в маленьких селах та містечках точно що 25 років треба заміж, 30 років - треба одружуватись, хтось по зальоту, в когось любов а потім проходить.
І лише деякі хто розумів що робить і навіщо, підходять одне одному і дійсно люблять одне одного, мають шанс на гарне сімейне життя, інколи на ідеальне. Але здебільшого це ідеал,картинка якої всі хочуть,але мало хто може втілити в реальність. Бо цього мають обидві сторони хотіти а не одна
Мадам Подлинник• 22 июня 2024
Ответ дляТворог для розжига
А в чому?)
Тракторні війська• 22 июня 2024
В нас відносини ближче до ідеальних стали лише після 10 років подружнього життя. А в перші роки і про розлучення бувало кричали, як діти себе вели
а потім зрозуміли що кому треба і стало чудово. Навіть з 3ма дітьми))
Леннон_Жив!• 22 июня 2024
У меня обычная семья, мы уже 17 лет вместе, не знаю, что о нас думают посторонние. Меня моя жизнь устраивает.
Фея_3уровень• 22 июня 2024
Ответ дляТворог для розжига
До чого тут коханці і аборти
Наче це єдині причини для непорозумінь в сім´ї, хай не значних, але не може бути щоб за 18 років ваші погляди не розходились.
Знаю лише одну сім´ю де любов зі школи і вже скоро пенсія, а вони досі дивляться з пристрастю один на одного, але й там часом були свої нюанси. А в більшості ’ідеальних’ сімей взагалі треш за зачиненими дверима.