З чим у вас асоціюється 22 червня?
Так, цього року 20 червня, але дата змінна. Якщо про сонцестояння.
Але й згадуємо початок ВВВ.
Частини другої світової.
Ви здивуєтеся, чого тут заздрити.
А того, що друга світова то всього ШІСТЬ років.
Страшних, але всього шість!
Війна Росії проти України триває ОДИНАДЦЯТИЙ страшний рік і оптимістичні прогнози не пишуть навіть придурки ((
Іноді у мене реакція як на фото, а часом...
П - паніка.
Що робите?
Але й згадуємо початок ВВВ.
Частини другої світової.
Ви здивуєтеся, чого тут заздрити.
Страшних, але всього шість!
П - паніка.
Що робите?
Результат:
вже голосів:
20 (20.41%)
Іноді паніка
19 (19.39%)
Виїхала
13 (13.27%)
Весь час паніка
13 (13.27%)
Свій варіант
11 (11.22%)
Завантажую себе роботою
11 (11.22%)
Багато їм
6 (6.12%)
Як на фото
5 (5.1%)
Волонтерю
Ответ для40ка
Так само зараз конкретно для 73% війна почалася в 2022 році.
А воювали 25% та інші зрадники
Нет, не сравнивайте, это разные вещи. События в 2014 и 2022 - это все в пределах Украины, то есть внутри одной страны. А вот война в 1939 году украинцев не затрагивала, потому что велась на территории других стран.