булоТАЙминуло• 22 июня 2024

Ривер Стоун Киев, стоит своих денег?

Девочки, рассматриваю аренду сейчас, работала там до войны ,тогда цены были дикие там , сейчас чуть ниже и у меня положение получше ,кто нибудь знает , стоит там снимать ? Как качество квартир ?
неДоЖиру• 22 июня 2024
Я звичайно зараз відхвачу, але лівий берег останнім часом взагалі для життя непридатний як на мене.

автор булоТАЙминуло • 22 июня 2024
Ответ длянеДоЖиру
Почему ?
неДоЖиру• 22 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Почему ?
Дууууже багато людей. Це прям значно відчувається порівняно з 10 років тому, наприклад. На Григоренка тянучки навіть у вихідні. Кругом черги. Та і з їздою на правий берег зараз той ще квест, що на метро, що на машині. Через тянучки і тривоги. Це суто моя особиста думка.
Я_не_аноним_100%• 22 июня 2024
Ответ длянеДоЖиру
Приїдьте до нас в ірпінь
Те саме
В парках нема де сісти
Обнемашечка• 22 июня 2024
Вообще не нравится этот ЖК, езжу туда в Лащерхауз. Понатыканы дома черти как, пешеходной зоны толком нет, реально ощущений какой-то промзоны чуть облагороденной. Уж насколько я Севен не люблю (там у меня стоматолог), но он прям образец уюта рядом со Стоун
Весела моль• 22 июня 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Приїдьте до нас в ірпінь
Те саме
В парках нема де сісти
Тцк не допроцьовують.
Король дивана• 22 июня 2024
А с чего это там стало дешевле?

автор булоТАЙминуло • 22 июня 2024
Ответ дляОбнемашечка
О) я в соседнем блоке от лазерхауса работала )) но мне ещё тогда очень приглянулся это жк, не знаю очень понравился
Я_не_аноним_100%• 22 июня 2024
Ответ дляОбнемашечка
Приїдьте до нас в Ірпінь
Будинки всі як попало
А нумерація 1 і всі цифри алфавіту ще з дробами ((

То жестяк
1-м/ж
Або 2-0/Я
Король дивана• 22 июня 2024
Ответ длянеДоЖиру
Сейчас так везде. Разве не понятно почему.
Король дивана• 22 июня 2024
Ответ дляОбнемашечка
А сами то где живете?
автор булоТАЙминуло • 22 июня 2024
Ответ дляКороль дивана
А с чего это там стало дешевле?
Таки дешевле , мы только за аренду офиса внизу платили 50к в 2019ом . Квартиры были 40-60к
Король дивана• 22 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
А сейчас?
неДоЖиру• 22 июня 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Приїдьте до нас в ірпінь
Те саме
В парках нема де сісти
Не можу не радіти через те, що люди повертаються в Ірпінь. Але для мене це втомливо, коли натовп навколо.
автор булоТАЙминуло • 22 июня 2024
Ответ дляКороль дивана
А сейчас?
Сейчас можно за 25-30
Я_не_аноним_100%• 22 июня 2024
Ответ длянеДоЖиру
Не те що повертаються
А їдуть саме сюди
І кажуть - у мене в школі була мєчта жити тільки в Ірпені 😱😱😳😳😳( Херсон Суми Бахмач біла церква тощо )
Я в шоці від ц Х людей )
автор булоТАЙминуло • 22 июня 2024
Ответ длянеДоЖиру
Я наоборот люблю толпу ,иначе накрывает депресняк
Губной рояль• 22 июня 2024
Ответ длянеДоЖиру
Нема пошти, інтернету, служби доставки, лікарень, станції швидкої допомоги, клінік, супермаркетів, ресторанів, маку, метро, парковок, гаражів, заправок, гарячої і холодної води, боулінгу, садків, шкіл, парків, озер, річки...
Бідолашний народ, як він там виживає на тому лівому березі Дніпра?
Трохи злякана• 22 июня 2024
Ответ длянеДоЖиру
Як житель сусідньої з ріверстоуном вулиці підтверджую. Жити на лівому березі незручно і некомфортно. Враховуючи закриття мостів і взагалі треш.
Всі ТЦ, набережні, і проча лабуда не спасає ситуацію. Хоча в більшості спальників і агломерацій столиці ситуація не краща. Відсутність мізків у інвесторів і жалібність забудовників зробили своє діло.