ШобВам_КакНам• 23 июня 2024
А может ли халязион сам рассосаться?
Морская свинка• 23 июня 2024
В малої якщо не проривав то сам розсмоктувався, але це вже в більш дорослому віці. Як мала була це був капець , кожного разу вскривали і спускали гній. Намучались ми з ним , зараз 10 то переросла, іноді зʼявляється і як бачу , одразу видавлюємо його
Я така бойова• 23 июня 2024
Да, но не всегда. У меня были на 2х глазах - на одном через полгода рассосался, на втором пришлось оперировать.
Куколка-мяуколка• 23 июня 2024
да, может. Дочке год лечили (капали, грели) а потом он в один день исчез...потом появилось 2 шт..через время ушли, сейчас опять 1...