Добра, коли сита!• 23 июня 2024
Дівчата допоможіть придумати що написати хлопцю
Моя минула тема 😂 Так, знаю що більшість проголосували за "не писати", але блін, думаю про нього, не можу. Допоможіть придумати як до нього звернутися, щоб не виглядати тупо в його очах. Сама остання наша переписка: минулого тижня я виклала сторіз у літаку (коротка подорож на вихідних, у понеділок уже була вдома), і він написав" гарної подорожі і безпечного польоту", я відписала "дякую". І все, більше він не писав. Такого довгого перерву ще не було. Зазвичай писав або кожен день, або ну максимум через два три дні. Ну от що мені тепер. Фотки дивиться, деякі лайкає. І все.
Добра, коли сита!
• 23 июня 2024
Ой, забула ссилку на попередню тему вставити https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3557788-1
Добра, коли сита!
• 23 июня 2024
Скучаю за ним, але не хочеться вдарити в грязь лицем, якщо він переключився на когось іншого, і тут я надокучатиму.
Мовчу, але хочу• 23 июня 2024
Хотів би- написав.
Не треба навʼязуватися, поки не закохалися «по самі помідори 🍅»
Добра, коли сита!
• 23 июня 2024
Ответ дляЛеди Г
Напишите кратко - ´Секс?;)´
Блін, я йому пропонувала вже 😂 відповів ’ та ну, вже пізно і завтра на роботу, і ти випила, лягай спать’. Після того активніше став писати, але на секс так і не погодився. А коли я ч сторіз виклала букет квітів (колега подарувала) то й перестав писати. От така от бідося він, але подобається мені(((
Леди Г• 23 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Забудьте тогда, если мужчина вас не хочет-шансов нет!
Добра, коли сита!
• 23 июня 2024
Ответ дляЛеди Г
Він хоче... Правда хоче. Але підозрюю що сором´язливий. Мамин одуванчик.
Примарочка• 23 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Когда они хотят, даже самые скромные слетают с катушек и ищут повод встретиться быстрее и почаще, чтоб это ускорить
Губи з філером• 23 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Не знаю, може ще потерпіти. Але вже несила :(
Детсад какой-то. Мне кажется вы оба хотите писать, но страх быть отвергнутым и у вас и у него. Пишите уже. Нмкто ж вас не насилует. Просто можно общаться как друзья, а там посмотрите.
Сама собі лікар• 23 июня 2024
Зрозумійте (це важко), але якщо хотів би, то написав би.
Він би шукав привід спілкування, а не ви…
Міг хоч дізнатись, запитати, чи живі ви там, після літака 🥺🫣
Губи з філером• 23 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну он просто скромный и думает у вас кто-то есть. Глупая вы. Берите быка за рога, если нравится. И не выкладывайте двусмысленные фото, или подписывайте - подарила Лена.
Губи з філером• 23 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
В чем тогда проблема?
Губи з філером• 23 июня 2024
Ответ дляПримарочка
Не все.
Добра, коли сита!
• 23 июня 2024
Ответ дляГуби з філером
Я так і думаю. Ну дурна. Але вже пізнувато, треба раніше було думати, а тепер як, щоб не виглядати тупо? Тіпа ходила хорохоридася а перестав писати то прибігла назад. Це жахливо буде виглядати.
Примарочка• 23 июня 2024
Ответ дляГуби з філером
Не все.
Конечно не все, те, которые не хотят, сидят смирно)
Добра, коли сита!
• 23 июня 2024
Ответ дляПримарочка
Ви описуєте якихось примітивних мужланів слєсарів третього розряду. Чим високоінтелектуальніша людина, тим у неї все складніше.
Губи з філером• 23 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Все нормально, вроде ничего и не произошло. Вы были заняты, летали на отдых. Лучше написать и потом жалеть, чем не написать, и жалеть всю жизнь, что не написали.
Вдруг все хорошо сложится? А вы закомплесованых теток здесь слушаете, которые ждут чуда и принца до 40, если судьба, придет прынц, сам будет бегать 15 лет за ними и добиваться.
Губи з філером• 23 июня 2024
Можете просто смешную картинку выслать, или анекдот. Что угодно. Не обязательно целое письмо писать.
Добра, коли сита!
• 23 июня 2024
Ответ дляГуби з філером
Я думаю, що саме мені йому написати. Робити вигляд що нічого не сталося якось глупо, бо до того він писав кожного дня. Я не сказала йому про свою подорож, може подумав що з кимось полетіла. Думаю, в нього склалося хибне враження що я легковажна така жіночка без комплексів, міняю кавалерів (це не так)
Губи з філером• 23 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Думаю он так и подумал. У мен была подобная ситуация. Я перестала писать, потому что ждала, что он первый должен написать. А он перестал писать, потому, что думал раз я не пишу, то значит он мне не нравится. Узнала я об этом, когда уже было поздно, он сам сказал. Теперь я никому не советую ждать, что он сам напишет.
Губи з філером• 23 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Очень просто. Напишите - привет, что нового? Давно не слышно тебя. Замоталась, летала с Наташкой в Турцию на выходные, а ты в отпуск не ходил?
Или что то в этом роде.
Добра, коли сита!
• 23 июня 2024
Ответ дляГуби з філером
Дякую за пораду! Прислухаюсь
ВундерКИНГ• 23 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Вы ищите оправдания
Примарочка• 23 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
У нормального человека ,без ЗПР, с нормальной психикой, не манимулятора, не нарцисса, как раз все просто и логично.Все сложно, как раз ,у примитивных и с нездоровой психикой, не вводите в заблуждение.Я имею образование в этой области и мне ваш комментарий смешон).
Слоник-тоник• 23 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Коли вони хочуть, то перетворюються з кульбаби на бур´яни, які лізуть де можна
Хропочка з гривкою• 23 июня 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
боже,какая вы глупая