Привіт!
Чи обговорювали ви з чоловіком/хлопцем усе детально ще до планування вагітності?
Його допомогу під час вагітності/фінансові аспекти/участь у вихованні і т.д?
Все до дрібниць так би мовити чи домовлялись вже в процесі?
Чоловік хоче дитину, а я хочу, але при умові що перестрахуюсь і все буде на моїх умовах. Бо знаю досвід подруги коли дитину хотіли двоє, але після народження виявилось, що чоловікові дитина зважає бо кричить, плаче і треба коштів більше ніж він розраховував.
Чи можливо ви щось обговорювали, але не запитали і пошкодували? Порадьте, будь ласка)
Мульйонерша• 23 июня 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
моральнык ,без бюджета-0 стоят
Ну без бюджета вообще все сложно..
Наполеон Бонапарт• 23 июня 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Надо отдавать себе отчет в том, что женщина всегда рожает исключительно для себя. И как знаем, в большинстве случаев, бывшие жены - бывшие дети
я в 20 лет это понимала , и план В был в голове
Ответ длядолой_лама
Что будете делать, если пойдёт не по плану? Сдадите ребёнка назад?
Я фінансово забезпечена, в мене успішна кар’єра і я дитину зможу виховати сама. Але хотілося б не самостійно виховувати дитину, а в повноцінній сім’ї з татом який знає в який дитина ходить клас))
Наполеон Бонапарт• 23 июня 2024
Ответ дляМульйонерша
Ну без бюджета вообще все сложно..
во во-мелодрама
Любительница• 23 июня 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Обо мне : у нас разница с мужем 4 года. В первых договоренностях участвовал свекр:..внук -помогу тем тем и тем, оба учились
в 20 лет у меня одни потребности были , в 30-координально другая схема ( чтобы декрет не разрушил мою практику)
Мне сейчас 40. Разница с мужем у нас 7 лет. Мне было 17, когда мы познакомились. В 18 мы обговаривали решение семейным вопросов, без нюансов касающихся детей на тот момент, так как были очень молоды и о детях тогда не думали еще. В 18 будучи студенткой я точно знала, какие вопросы в семье буду решать я, о чем и заявляла на берегу. Потом мы поженились, оба «в одних трусах». Ну типо гол, как сокол и он и я. Мои потребности не поменялись с моими 18-ть годами)) ну если только не считать, что я выросла в профессионал в своем деле, как и муж. И о заботе и распределении обязанностей касательно детей мы оговаривали уже будучи в браке приняв решение о том, что готовы стать родителями.
долой_лама• 23 июня 2024
Ответ дляOlivye
Тогда точно не стоит. Под таким давлением я бы на месте вашего мужа уже засомневалась бы.
САМ_ТАКОЙ• 23 июня 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Если сможешь сама потянуть - рожай. А надеяться на кого-то (даже на отца ребенка) это гиблое дело
Наполеон Бонапарт• 23 июня 2024
Ответ дляOlivye
от этого никто не застрахован .
тут банальный тцк может помочь(
Мульйонерша• 23 июня 2024
Ответ длядолой_лама
Это не давление, а здравый смысл и печальный опыт
Ответ дляВумна вутка
Не у всіх на щастя так
Є нормальні чоловіки,яким не пофіг на своїх дітей і на дружину, що одна уолотитьсяпоки він ’зробив і пішов займатися своїми справами’
Це прекрасно, що не у всіх так)
обов´язки в нас побудовані були саме так (зараз донька доросла, набагато простіше в цьому плані) - він заробляє (на той момент заробляв непогано), я з дитиною. Він гуляв з нею, купав, бавився, але коли хотів. Тобто проблема була для мене в тому, що він міг робити, бо хоче, а я маю робити бо мушу. Ніякої свободи вибору.
От зараз стоїть питання, що я хотіла би можливо ще одну дитинку. Але я вже без рожевих окулярів розумію, що це все буде знову на мені. На це і маю опиратися у виборі народжувати ще чи ні.
Сокодавка ще та• 23 июня 2024
Ответ дляЛисаЛилу
все эти разговоры - только разговоры.
смотрите на действия. Отдохните компанией с детьми. Пусть вас срочно ’попросят’ посидеть с ребенком
Это с каким ребенком?)))
С милым спокойным пупсом?
С фанатом компьютерных игр как муж?
С ребенком с аутизмом?
С ребенком который бесит мужа всем, потому что нытик, грязнуля, ’псих- истерик’?
Да все эти 4 варианта могут родится и не только эти))
С милым спокойным пупсом?
С фанатом компьютерных игр как муж?
С ребенком с аутизмом?
Покращена• 23 июня 2024
Ответ дляБадабум
Умови мають бути спільні і підходити обом. А якщо все на ваших, то краще взагалі такі стосунки не продовжувати
Ми такі розмови не проводили, я не знаю правильно це чи ні. Можливо вони мені не потрібні були, бо я відчувала себе впевнено фінансово. Але у підсумку чоловік навіть кращий батько, ніж я мама
Да, такое ощущение, что автору ребёнок не особо-то и нужен, только для мужа. И отсюда лезут все эти ультиматумы.
Наполеон Бонапарт• 23 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
мои поменялись полностью, все мои 20-летние заявки -потеряли актуальность.
с 24.02.22 года пришлось все пересмотреть:
безопасность. позиции в семьи, принятие решений, приоритеты
Да и такого запаса энергии как в 20-нет в 35
Любительница• 23 июня 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А что у вас поменялось? Какие у вас были давки в 20 и какие сейчас?
Хропочка з гривкою• 23 июня 2024
Ответ дляАнонимус Я
та мне насрать на твою думку, неужели не понятно?
Мені просто подобається, як ви з кожним коментом все більше вскриваєтеся)))
Ви дуже потішна пані)
Яка вважає себе королівою життя, а насправді бачите - пара коментів - і королева виявляється чорноротою хабалкою)
Люблю, коли все стає на свої місця:)
Ви дуже потішна пані)
Люблю, коли все стає на свої місця:)
Ниф_ниф• 23 июня 2024
Ответ дляOlivye
Дівчата вище сміються, але мої страхи саме про це) Бо досвід знайомих це «тато хоче-мама виховує», а мені таке не підходить))
Тоді не вагітнійте. В нас в 95%жінка сама глядить дитину, забезпечує себе і дитину і ще побут на ній 100%.
Мій перший ще й тварин мені приносив. То боксера я мала виховувати, я плакала просила не заводити, бо я не хотіла дбати ще й про велику собаку...дитина, робота, побут 100% на мені. Нєєє, він потягнув пса, сказав що сам буде доглядати, вистачило чоловічка на день-два. Тварина їсти хоче, гуляти, какає...кажу прибирай гівно...нєєєє , завтра, в мене настрою нема. Бляха!!!! Куди мені діватися, в гівнах сидіти з дитиною після роботи?! Собаку він через пів року моїх страждань відвіз своїм батькам. Потім кота!!! Кажу ні! Кіт пухнастий, гівно висить на дупці - кажу мий, міняй туалет! Нєєєєє, завтра може поміняю. Фууу..потім ще притягнув мопса. Все на мене. Якесь кончене, а я хоч і чітко стояла на своєму, але не могла його змусити піклуватися не те що про сина і мене, а навіть про тварин , які він тягнув.
Може десь і є чоловіки, які займаються дітьми...але в Україні я не бачила ЖОДНОГО, в нас все на матері
Ответ дляПокращена
В мене багато страхів з приводу народження дитини, а чим старше я стаю тим страхів більше. Хочеться виховати щасливу, психологічно здорову людину без травм. А у дівчат та хлопців в дорослому віці, я думаю це всі знають, часто проблеми тому що в дитинстві були складні стосунки з татом чи тата не було або у батьків були деструктивні стосунки.
+ ми знаємо, що останні роки то ковід то війна, а час йде. Ще 5-7 років і вибір про те будуть в мене діти чи ні фізіологія зробить за мене
Наполеон Бонапарт• 23 июня 2024
Ответ дляЛюбительница
как минимум в 20 лет я не зарабатывала , и мне нужно чтобы кто-то это делал ( дом финансы) , в 35-я это делаю сама спокойно , независимо замужем, или нет
в 20 лет -я хотела мир смотреть , сейчас -потребность закрыта
( Médecins sans frontières, MSF)
и я никогда не думала, что буду с ранениями работать и проходить стажировку в США.
и т д
Сейчас моя вовлеченность в детей,зависит только от меня.
Ранее-дополнительные ресурсы вне
( Médecins sans frontières, MSF)
и т д
Ранее-дополнительные ресурсы вне
Рожева юбка• 23 июня 2024
Если у вас будут свои личные деньги, то будет уверенность в себе, не будете жить ’ ради ребенка’ если он на практике окажется козел. Очень чувствуется уверенность и мужчина себя иначе ведёт, нет чувства зависимости, ему нечем будет вас упрекать.
Золотое правило - рожаете столько детей, сколько сможете вытянуть сами.
Наполеон Бонапарт• 23 июня 2024
Ответ дляOlivye
Без травм в Украине -исключено ( пока война
Щас ухожу• 23 июня 2024
Ответ дляOlivye
Единственное, что вы сможете взять с мужчины гарантированно - это $ заранее на ваш счет или квартиру наше имя. Остальное: мужик слово дал - мужик забрал.
Рожева юбка• 23 июня 2024
Ответ дляOlivye
Меньше перфекционизм а
Не переживайте ребенку всегда будет о чем поговорить с психологом и обвинить родителей
Идеала нет)
Наполеон Бонапарт• 23 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
У меня свекр очень умным оказался..вот он дал то, чего муж не мог дать.
Солоденька цукОрка• 23 июня 2024
Ответ дляНу шо не так?
Ніяких аспектів не обговорювали детально. Дитину планували. Не очікували, що буде настільки важко в перші місяці і що відновлення після пологів буде важким. Всі домовленості це одне, а коли настає сувора реальність це інше) Хочете перестрахуватися, краще спостерігайте, як чоловік ставиться до чужих дітей, як з ними комунікує, і з немовлятами і зі старшими.
Це теж не показник. З чужими може комунікувати, а з своїми ні
Сундучок с каникулами• 23 июня 2024
Ответ дляOlivye
Мені шкода, що у вас такий досвід(
Скажіть, будь ласка, а у стосунках до дитини був турботливий/уважний чи були дзвіночки які пропустили?
Перший рік ненавидів дитину (зізнався десь у 5 років сина), потім 50/50, але це не здорова людина, зранку любить, ввечері не любить. Дзвіночків не було, талановитий брехун, абʼюзер, навпаки гарно вміє грати найкращі ролі(
Дитина зʼявилась аж на 7-ому році спільного життя. А можливо мій досвід не благополучної сімʼї не давав мені побачити
Сундучок с каникулами• 23 июня 2024
Ответ дляOlivye
Але останні місяці вагітності і перший час не зможете працювати. Чи плануєте віддати няні?
Наполеон Бонапарт• 23 июня 2024
Ответ дляOlivye
Це ви про фінанси? Чи свекр виховував дитину в результаті?
Финансы.. его деньги дали спокойно доучиться, без вылета в декрет мне и оплатить хорошие практики.
Тюрюнь_Тюнь• 23 июня 2024
Ответ дляНу шо не так?
Вообще не показатель. Мой демонстративно в любой компании любимчик детей. Чужих. Это ж так просто клоуном пару часов побыть. А со своим надо отношения выстраивать ежедневно, и держать себя в руках, подавать хороший пример, помнить что у ребенка сегодня была важная контрольная, что на обед что-то должно быть в холодильнике, как зовут ее подружек и учителей итд итп.
Наполеон Бонапарт• 23 июня 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
я работала ,пракически до родов. Последняя беременность с 60 до 70 кг при 1.72 не была катастрофой
вернулась через 4 недели, сначала консультации..чуть позже практика