Дую на вітер• 23 июня 2024
Як набрати вагу?
Вже просто сил немає!!!!
Всі аналізи в нормі, всі органи здорові, а набрати не можу скільки б не їла.
Уже і силові пробувала, вага на місці.
Не знаю чому так. У моїх колег вага як вага, а у мене як у підлітка, який голодує.
Може, щось порадите??
Уже і силові пробувала, вага на місці.
Може, щось порадите??
Дую на вітер
• 23 июня 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Скільки років ? Є партнер в стосунках ?
32 роки, є партнер
Дую на вітер
• 23 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
І які ж у вас там параметри?
Вага 40 кг, навіть після пологів така була.
Зріст навіть писати страшно.
Ну добре, 170
Зріст навіть писати страшно.
Ну добре, 170
ПоЗиТиВнАя• 23 июня 2024
Ответ дляДую на вітер
Зріст навіть писати страшно.
Ну добре, 170
Зріст навіть писати страшно.
Ну добре, 170
Болюче питання, чоловік з такою ж проблемою: їсть за троїх і при зрості 172 вага 54-58 кг
. Обстежити вздовж і впоперек, все ідеально. Вердикт -прискорений метаболізм, така особливість організму. Мені б хоча половину такої особливості
Коник-стрибунець• 23 июня 2024
Ви погано почуваєтеся при цьому чи лише осуд сторонніх людей турбує?
emerald_88• 23 июня 2024
А перебирати калорії пробували?
Ну булочки там, шоколадки, невже не допомагає?
Семенівни сусідка• 23 июня 2024
Ответ дляДую на вітер
Зріст навіть писати страшно.
Ну добре, 170
Зріст навіть писати страшно.
Ну добре, 170
Віктор Мадзяк - знайдіть ФБ або інста, думаю точно допоможе!
Загалом по темі - в мене свекруха була така, після 40р почала набирати, зараз 65+, то вага десь вже до 90кг.
Донька (17р) в мене 43кг 165см, теж аналізи в нормі, але худоба неймовірна
Коник-стрибунець• 23 июня 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Моїй 20, такі самі параметри. Не париться, бо в мене пішла ) На вигляд чудово їй)
ПоЗиТиВнАя• 23 июня 2024
Ответ дляemerald_88
А перебирати калорії пробували?
Угу, впридачу посадити ще підшлункову, жовчний і печінку
emerald_88• 23 июня 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Згодна, якщо не знати міри, то так і буде.
Коко На Страже• 23 июня 2024
Це мають бути тренування + харчування. Треба знайти тренера в вашому місті, який спеціалізується на наборі ваги
Семенівни сусідка• 23 июня 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
моя комплексує, хоча як гардероб підбере крутий, то радіє що така струнка, ефектно дуже виглядає, має смак в стилі, на цьому її і концентрую
КаРаКаТиЦа• 23 июня 2024
Автор я пошла к гастро, она назначила ряд обследований, сказала, что вы можете питаться правильно, но организм что-то не принимает.
Тоже обследовалась, т.к. в один момент похудела, и так худая была.
Вообщем убрала молочные каши и немного набрала. ОБ была 83-84 стала 87-88.
И я замечаю, что если завтракаю сырники или чисто белок (яйцо+мясо), то я опять начинаю худеть.
Если каша (макароны)+ белок (яйцо или мясо), то немного набираю.
Семенівни сусідка• 23 июня 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
сніданок має містити білок + вуглеводи + жири
ЯниЯ• 23 июня 2024
Якщо і після пологів ніяк, і аналізи ок, то ніяк, така генетика))
Я така сама, вага як у вас, тільки я нижче на 10 см)
Дую на вітер
• 23 июня 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Почуваю себе прекрасно, лише інші говорять.
У моєї мами такі самі параметри, у тата 182/56.
Дую на вітер
• 23 июня 2024
Ответ дляemerald_88
А перебирати калорії пробували?
Ні, не допомагає взагалі. Навіть 100 г не набираю
Дую на вітер
• 23 июня 2024
Син теж такий самий у мене))
Скільки не годую його, він то по хаті ховає та в село везе, то ще щось.
Не розумію чому так
Дую на вітер
• 23 июня 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У мене 80-52-80 взагалі, ніколи не змінюється.
Обхват під грудьми 63
Коник-стрибунець• 23 июня 2024
Ответ дляДую на вітер
Ну то у вас гени такі. Я абсолютно ніколи не парилася тим, що там кому в мені не подобалося. Кілька кг набрала після 40
Дую на вітер
• 23 июня 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Может у вас хелик?
Нет, я обследована хорошо))
Дую на вітер
• 23 июня 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Мої батьки взагалі нічого не набирали ніколи, а деякі знайомі так заздрять їм))
Мені ніхто точно не заздрить.
Всі постійно говорять що я тоща, дуже худа, узнік бухенвальду, дрищ, кощей, як з хреста знята і так далі.
Син мені говорить заспокоїтися і що я красива. Йому в класі теж кажуть що він красивий (13 років йому). То мені легше стає тоді трохи.
Ну але набридло від цих коментарів з боку інших. Раніше комплексів не було.
Оце для цього така ціль, щоб людей не дивувати
Мені ніхто точно не заздрить.
Коник-стрибунець• 23 июня 2024
Ответ дляДую на вітер
Мені ніхто точно не заздрить.
Ідіть у спортзал, наберете мʼязову масу, протеїнові коктейлі - і все буде ок
Дую на вітер
• 23 июня 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Та пробувала, я взагалі дуже спортивна. Не виходить.
І син спортивний
Протеїнові коктейлі теж пробувала недавно
І син спортивний