Невидимка• 23 июня 2024
Етика психолога і мій проступок
Всім привіт. Я не впевнена, але може вчинила кримінальний проступок. Може не все так страшно. Може це моя хвороблива уява. Займаюсь з психологом. Чи можу я з нею поділитися цими переживаннями? Чи може вона комусь розказати ( це вже все сталося, життю людей не загрожує)?
Янгол в камуфляжі• 23 июня 2024
Кримінальний типу взяли хабар? Все залежить від психолога… я б з таким краще о пастора пішла
Невидимка
• 23 июня 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ні, не хабар(
Невидимка
• 23 июня 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Якщо термін позовнлї давності минув то да
Не минув ще.
Слухи-руки не распускаю• 23 июня 2024
А що там такого кримінального могли зробити, якщо не пов’язано з життям людини. Навіть якщо щось вкрали, то не думаю, що психолога то якось аж дуже зачепить.
Будьте так ласкаві• 23 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Ні, не хабар(
Та кажіть що за проступок, бо так не розібратись.
Невидимка
• 23 июня 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Та підписалась в документі замість колеги. Рік назад
Янгол в камуфляжі• 23 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Не минув ще.
Ви вже покарані були за цей проступок ? Якщо так, то можна розповісти.
Заюшка_хозяюшка• 23 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Не минув ще.
Я б не говорила. Або проговлріть це як нібе це давно було
Янгол в камуфляжі• 23 июня 2024
Ответ дляНевидимка
На колегу взяли кредит?
Невидимка
• 23 июня 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не покарана. Не зрозуміло чи буде покарання
Пожарник• 23 июня 2024
Я была раз на групповом сеансе, и одна сказла, что они иногда угрожают ремнем ребенку, когжа он балуется, так психолог говорит, что она по правлам должна сообщить об этом в спец органы, но так уж и быть , он этого не будет делать. Думаю, что может рассказать, если это криминал.
Будьте так ласкаві• 23 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Гадаю, що психолог навіть до уваги це не візьме. Підписи за інших, то дуже розповсюджене явище.
Невидимка
• 23 июня 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
На колегу взяли кредит?
Ні. Ніяких вигод, майна, прав, грошей не отримала. Читала ККУ, можливо взагалі не потрапляє під статтю
Пожарник• 23 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Невидимка
• 23 июня 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я і не думала, що роблю погано. Ніяких вигод і т.д. це не принесло
Невидимка
• 23 июня 2024
Ответ дляПожарник
Та на скільки у мене мозку вистачило, читала статтю і коментар, то ніби це не підпадає під злочин.
Будьте так ласкаві• 23 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Ну я зовсім не бачу у вашому проступку криміналу, але чому вас так переймає ця ситуація річної давності, питання.
Невидимка
• 23 июня 2024
Ответ дляПожарник
Просто есть этика. Вроде же бы не имеет право. Занимаемся по Скайпу
Пожарник• 23 июня 2024
Ответ дляНевидимка
ТАк а навіщо це позповідати, це влинуло якось на ваш псих стан після цього? Розкажіть ще як ви під кущем туалет ходили.
Невидимка
• 23 июня 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вдруг буде податкова перевірка, і це якось спливе. Але не має ніяких доказів, що то я зробила
Невидимка
• 23 июня 2024
Ответ дляПожарник
На психологічний стан вплинуло. Я уся на нервах, не їм і т.д
Пожарник• 23 июня 2024
Ответ дляНевидимка
Успокойтесь. Есть это не переоформление фирмы, еще и на подставное лицо, и отмыв денег, то вам точно ничего не угрожает. А поставить в накладной или ведомости, то обычное дело. Все так делают, т.к. не всегда можно выловить человека, или он уволился, а подпись надо. Забудьте.
Пожарник• 23 июня 2024
У нас в отделе спец человек для этого был. Она лучше всех умела подделывать
. На окно бумажку ложила и сверху документ, где надо расписаться.
Невидимка
• 23 июня 2024
Ответ дляПожарник
Работаю, рядовым бухгалтером. Вы правы, человек уволился. Надо было переделать документ, подписалась вместо нее. Не сказала, что сильно похоже((
Невидимка
• 23 июня 2024
Ответ дляПожарник
Я подписалась, но не сильно похоже (((
Просто звязда• 23 июня 2024
Ответ дляПожарник
Мы ещё в школе так подписи учителей в дневнике подделывали. Много ума не надо.