Накладні мюслі• 23 июня 2024

Спілкування з позиції «на відчепись», «що з неї/них взяти»

Все моє життя таке робиться. В сімʼї ще з дитинства памʼятаю, потім в моєму житті також. Завжди ЗАВЖДИ є хтось важливіший, щось важливіше..хтось/щось цікавіше куди треба бігти і приділити час. А тут відмахнутись, а що…навіть якщо і образиться то і фіг з нею, що їй буде, переживе!
Знайома не може знайти 20хв в тиждень послухати мої голосові і відповісти на них, вже вдруге…минулий раз цілий тиждень чекала, от знову те саме. Каже що треба їй виділити час. Але це не на зустріч час… не пів дня.. і в зручний для неї час будь коли, а не в конкретний якийсь. Весь час така зайнята. Така недоступна … а ще мене «упрєкала» забула як це слово українською , що я завжди така доступна…завжди на звʼязку …а так не цікаво. І інші люди теж так…тільки побачать що гарне ставлення до них, адекватне…тут же на голову лізти починають - адекватне ставлення це відповідати хоча б протягом дня, а не цілий тиждень, адже я впевнена що 2хвилини у всіх є, аби відповісти. Те саме колега нахабна, її ставлення «на відчепись» всю роботу робить і так же реагує на те що їй кажуть з цього приводу, зате як треба то тут же біжить «віддай мені свою зміну, бо зп мала у мене…я б хотіла додатково попрацювати…а у тебе ще один вихідний буде (про який я не просила) і знову і знову те саме «віддай мені своє…ібо так у мене хрін собачий, а потім у тебе буде..так же краще буде …) ну да…краще буде. Накипіло!
Всі поголовно дозволяють собі зайве, ставляться зверхньо і обезцінюють. А коли вказуєш на це їм то ще і ти погана і невдячна.
Стетоскопуло• 23 июня 2024
20 хв голосових? 😳🙈

Всім шампаньського• 23 июня 2024
Ну 20 минут голосовых - это мощно
автор Накладні мюслі • 23 июня 2024
Ответ дляСтетоскопуло
20 хв голосових? 😳🙈
10 хв аби послухати і 10 аби свої записати відповісти
Липка-прилипка• 23 июня 2024
Зачем Вы обращаетесь к подруге у которой нет на Вас времени? С Вами что-то не так?
Стетоскопуло• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
А 10 - це типу мало🤣
И.О. человека• 23 июня 2024
Какой нудный текст!
Кому надо слушать ваши голосовые. Я их вообще не слушаю.
мадам Везувий• 23 июня 2024
Зачем вы записываете столько голосовых? 10 минут это ж с ума сбеситься слушать ваш монолог.
ЕлькиПальки• 23 июня 2024
Харе нити, зануда. Перепрошую, знаю ви образитесь. І щоб ми тут не писали, всеодно залишитесь при своїй думці - всі погані
Радуга-дуга• 23 июня 2024
І в мене є такі люди в оточенні.
Коли ти відчуваєш, що зайвий, що вони зайняті лише для тебе.

автор Накладні мюслі • 23 июня 2024
Ответ дляСтетоскопуло
А 10 - це типу мало🤣
А нормально це скільки ? 5 секунд? Це ви зараз про те що я нахабна і хочу аж 10 хвилин часу своєї знайомої, а це геть неприйнятно стільки уваги просити?!
Natalia505• 23 июня 2024
Автор, навіщо вам всі ці люди? Заведіть собі кота і спілкуйтесь з ним. Це більш ефективно і продуктивно і емоції позитивні. Якщо серйозно, не витрачайте час на людей яким ви непотрібні.
Хочу наколоти губи• 23 июня 2024
Докоряла мені - українською.
Ну, від мене вы точно ю не дочекалися, щоб я прослухалп ваші голосові повідомлення. Ви не знайшли часу написати або подзвонити, а в людини має бути час слухати повідомлення?
Уравнобешенная• 23 июня 2024
Ви якась жертва по життю, вибачте, з колегою простіше, не віддам і все. З подругою, мабуть вона така, як я, для мене більше 2 голосових, то дофіга, спілкування, це поговорити, оця писанина годинами та ці голосові, для мене не терміново. Хочеш нормального спілкування, набери.
Липка-прилипка• 23 июня 2024
Ответ дляСтетоскопуло
20 хв голосових? 😳🙈
Бедная подруга((( я таких говорунов, как автор, вообще в блок отправляю.
автор Накладні мюслі • 23 июня 2024
Ответ дляРадуга-дуга
І в мене є такі люди в оточенні.
Точно!
Всім шампаньського• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Да и 10 минут голосовых - это дофига
Ну разве что вы с подругой ученые и вы в тех голосовых о какой-то новой формуле рассказывали
мадам Везувий• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Та зачем просить у тех, кто не хочет уделять вам внимание? Что вы там ей вообще посылаете, о чем общаетесь с человеком, которому с вами не интересно
Стетоскопуло• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Нормально- це подзвонити і поговорити діалогом.
Або написати пальчиками нормальне повідомлення. Яке людина може прочитати будь-де.
Сижу_и_плачу• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
10 хвилин голосових надиктувати знайомій . Капець, я навіть не знаю, як голосові пишуться.

Уравнобешенная• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Ви смішна? Якщо це подруга, краще набрати та поспілкуватись, чим півгодини займатись оцією дурнею.
автор Накладні мюслі • 23 июня 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Удалено администрацией...
Всім шампаньського• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Нормально- это позвонить и сказать что нужно
Organic• 23 июня 2024
Большинство людей не замечают и не ценят хорошее отношение. Прощайтесь с такими людьми или ведите себя с ними аналогично их поведению.При этом ищите себе подобных, они есть поверьте.Ну и я поняла, что чем перед кем- то распыляться, лучше жить для себя, уделять время себе, а кому вы нужны, интересны о вас вспомнят, найдут, напишут, позвонят.
автор Накладні мюслі • 23 июня 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Я стараюсь із розумінням ставитись. Але це вже переходить всілякі межі розуміння ..відверте прєнєбрєжительство.
Поддакиваю иногДА• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
А що там 10 хв балакати,про що?Щось по роботі з можливістю більшого заробітку?Ну я б тільки через це послухала.
Хочу наколоти губи• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Нормально взагалі не посилати знайомим голосових повідомлень
Играю_на_кларнете• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Слухайте,а голосові на яку тему? Бо такі довго голосові можу слухати лише від сестри і то строго по конкретній справі,я просила,вона мені начитала нформацію.
автор Накладні мюслі • 23 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Але виходить що я всім не потрібна. І новим людям в житті також, бо дозволяють собі таке знову і знову все різні і різні люди
Уравнобешенная• 23 июня 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Удалено администрацией...
Спілкування це діалог, ця херня голосова прийнятна для роботи, чи, наприклад, коли я за кермом і прошу дитину, сонечко, купи хліба. Це не спілкування.
автор Накладні мюслі • 23 июня 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Докоряла мені - українською.
Ми завжди так спілкуємось, саме в такому форматі. Взагалі ніколи не дзвонимо одна одній. А писати це забагато.