Підкажіть,хто має досвід і сам клеяв самоклеючі декоративні 3д панелі.Хочу в кухні оновити одну стіну,під якою стоїть стіл.Вибір мій стоїть перед 3д панелями або ламінат на стіну,хто вже робив,поділіться досвідом,це практично?І чи дійсно красиво?Фото для прикладу
175см55кг19лет (она)• 23 июня 2024
тоже смотрю. подпишусь. вчера видела фото преображения ваннной такими панелями.
ну хз.
Хитрый Лис• 23 июня 2024
Примерно так это выглядит)
Мы клеили в коридоре и на кухне. Возле плиты не очень удачное решение - видны жирные следы, но не агрессивным средством можно отмыть. А в остальном - нормальный, бюджетный вариант
Только выбирайте однотонные. У нас из панелей ’под кирпич’ слезала краска, когда вытирала пыль мокрой тряпкой
Из Виа-гры• 23 июня 2024
Я за ламінат, виглядає сучасніше. Але ,не знаю чи буде пасувати до інтер´єру
Ответ дляХитрый Лис
Примерно так это выглядит)
Дякую за відповідь!
Ответ дляИз Виа-гры
Дякую за відповідь
Ответ дляЗавжди недо...
Мені ламінат якось надійніше, практичніше, міцніше.
Дякую вам за відповідь