Плету интриги• 23 июня 2024
Коляски Carrello
В кого коляска Carrello, чи задоволені ви? Як вони в користуванні(маневреність, легкість, проходимість)? Чи все-таки варто розкошелитись на Cybex?
Ворую вкусняшки• 23 июня 2024
Беріть сміливо.
Прохідний візочок сильно легким не буде будь-який. Хоч сайбекс, хоч карелло. У мене були і та, і та. Але у карелло колеса кращі та прохідніші. Прогулянки cybex взагалі тільки для гарних доріг. Якщо брати 3в1, то сайбекс люльку+ автокрісло можна взяти, щоб автокрісло використовувати з шассі, бо автокрісла у них гарні і безпечні. А прогулянку потім обрати окремо вже.
Просериарила молодость• 23 июня 2024
Я взяла Карелло сигма - очень довольна, легкая, компактная и прикольно смотрится