Апофиозная• 23 июня 2024
Досвідчені мами, підкажіть будь ласка по одягу для новонароджених
Наприклад некст. Варто брати 56 чи для початку 50 розмір? Наприклад дитина 50 см, то одяг теж 50? Чи як правильно?
Буду вдячна за поради.
Начальник Анонимов• 23 июня 2024
Якщо дитина 50, брати 56.
Але краще Джордж, у них є чудовий розмір 0-3 міс.
І не беріть багато. Буквально 5 речей одного розміру вистачає.
Більше буде треба, коли дитя почне повзати.
Астановитесь• 23 июня 2024
Дивіться по своєму зросту і чоловіка, Ваших батьків. Я знала, що мої діти маленькими не будуть, але щоб все мале, що привіз чоловік в пологовий - не здогадувалася, навіть носочки, вага 4200 і 58 см.
Эскиз бесконечности• 23 июня 2024
Мне вот тоже все советовали 56 брать, а он на моего мал оказался )))
Астановитесь• 23 июня 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
На мого і памперси для новонароджених були малі.
Апофиозная
• 23 июня 2024
Ответ дляАстановитесь
Це 1-ка була маленька?
Астановитесь• 23 июня 2024
Ответ дляАпофиозная
Це 1-ка була маленька?
Ні, тоді наче нульовий. 21 рік тому, хлопчик вже 190 см, наче ньюборн
НашлаПерепискуМужа• 23 июня 2024
Ответ дляАстановитесь
У мене чоловік 185см, думала, що син буде крупняк, але ні, 2900, все величезне було
Хочу на Балі• 23 июня 2024
56 розмір, на три дні до пологового приблизно 5-6 чоловічків. Розпашонки з повзунками взагалі не купляйте, незручно.
Місячне Сяйво• 23 июня 2024
Ответ дляАстановитесь
У меня 2 сына с интервалом 16 лет - 4200 и 58см)))