Попразендовна• 23 июня 2024
Чим найвигідніше замовляти зару з Іспанії
Нова пошта? Чи щось є дешевше по доставці ?
Дякую за підказку
Белая котичка• 23 июня 2024
ЮЕ дешевше і довше, тижні 3 в кращому випадку. Міст буде швидше але дорожче ніж ЮЕ. Розцінок на НП не знаю, але колись дивилась то було дуже не вигідно.
Попразендовна
• 23 июня 2024
Ответ дляБелая котичка
Дякую вам дуже 😘
Анчо Ус• 23 июня 2024
Ответ дляБелая котичка
Там нічого не змінилось, округлення до 0,5 кг невигідне
Найдешевше ЮЕ, але так, збирають довго
Karinka3445• 23 июня 2024
Ответ дляАнчо Ус
Найдешевше ЮЕ, але так, збирають довго
Що таке ЮЕ
Белая котичка• 24 июня 2024
Ответ дляАнчо Ус
Найдешевше ЮЕ, але так, збирають довго
Мені ще вигідно було міст замовляти коли по акції мені зробили безкоштовну консолідацію і на їхню коробку знижена ціна. А якщо по тарифу платити за кожну консолідацію і за коробку 5 євро, то тоді овер дорого.
Анчо Ус• 24 июня 2024
Ответ дляБелая котичка
Я в таких кількостях не замовляю і за коробки платити не хочу, ні повну вартість, ні знижену
В іспанських магазинах одягу посилки в пакетах, в ЮЕ так і приїзжають
Белая котичка• 24 июня 2024
Ответ дляАнчо Ус
Дякую, тарифи я знаю))) Роками замовляю і міст і ЮЕ великими об´ємами. Одну річ звичайно ж не варто міст замовляти, але якщо посилочка від 10 кг і міст дає персональні пелюшки для постійних клієнтів то тоді норм, і швидко)