долой_лама• Изменено 23 июня 2024
швидкими темпами розвивається сколіоз
Мені 46. Останній рік швидкими темпами розвивається сколіоз. Одне плече вище. Так було завжди, але я зараз відчуваю, як воно постійно задерте вгору. Навіть уві сні я відчуваю, яке воно напружене. Що робити з цим? Зарядка?
долой_лама
• 23 июня 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Автор,описали прям мою ситуацію.Только мне 47
Ви щось робите з цим?
Ку-кусик• 23 июня 2024
Вам до масажиста. Якщо в Києві напишу, хто мені спочатку виправив момент , а потім навчив вправам, щоб закріпити ефект. Мені буде 47
Ку-кусик• 23 июня 2024
Мені масажист зняв ці зажаті м´язи.
Наче мене це не турбувало, але раптом помітила,що одне плече нижче іншого, ще й боліло
КаваЗМолоком• 23 июня 2024
Ответ длядолой_лама
Ви щось робите з цим?
Ні, нічого, але дуже помітно,саме останнім роком стало,ліве плече- вище,сумку ношу на правому.
Помітила,що одежа- верх,помітно з´ізжає в одному сторону,вот тут яиі побачила,що крива.
Я грішу на те,що нерівно сиділа за телефоном часами на кріслі,хоча завжди раніше намагалась слідкувати за осанкою.
Не думала,що в такому віці може прогресувати сколіоз,діти - зрозуміло,ростуть,формуються,а тут в такому віці - неочікувано якось
Ку-кусик• 23 июня 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Теж здивована була Але то від того, що не звертаємо уваг.
Очікувано, м´язи м´язового корсету слабнуть, бо сидяча робота, постійне використання гаджетів(смартфон, напружена спина, шия, тонус мязів)