Багиня• 23 июня 2024

Tous love me зелені чи Chanel chance?

Наче тоус нічого такі, але чоловік каже , що Шанель є Шанель
Що б обрали ?
Ясамаякрасивая)• 23 июня 2024
Завжди обираю те, що мені подобається ) Ну Шанель і Шанель, шо з того?)

Несу добро людям• 23 июня 2024
Мені Eau Fraiche подобаються неймовірно.
Але я би брала те, що хочу я і подобається мені, а не тому, що це Шанель або чоловік сказав. Це якесь «шолюдискажуть» термінальне
Пік Антна• 23 июня 2024
Вам должен подходить лично, нравиться, бренд это второе.На мой вкус, из этих двух, выбрала бы аромат Шанель, но это на мой вкус)
СкумбріяП8• 23 июня 2024
Тоус зеленые очень крутые, вот разрываюсь между ними и Гуччи Флора фиолетовыми.
Сейчас So Scandal пользуюсь, но приелся …
СкумбріяП8• 23 июня 2024
Шанель шанс старый уже и заезженный мне кажется 🤷‍♀️
ОдинРазНадетое• 23 июня 2024
Мишка
Курочка• 23 июня 2024
Первые не знаю. Выбрала бы шанс зелёный или розовый
nana-mk• 24 июня 2024
Шанель Шанс