Вумна, аж страшно• Изменено 23 июня 2024
Які реальні наслідки куріння канабісу знаєте?
Можливо у вас є знайомі, які курили, як змінювалася їх поведінка?
Маю залежного чоловіка. Нестабільна психіка і постійні зриви на мене як на дружину. Мама запевняє що це наслідки війни, контузії, хоча я перечитала все про канабіс, і розумію що його зміни пов´язані саме з цим. Точніше я в ще більшому шоці хочу піти від нього з малою дитиною. Він це залежністю не вважає. Жменя на три дні.
Чи є це приводом для розлучення? Боюсь осудження знайомих що не підтримала його. А я не бачу і цьому сенсу якщо він не хоче. І дитина не повинна рости
в цій атмосфері, постійні крики його і сварки
Сунуся в чужі справи• 23 июня 2024
Типа без курения каннабиса таких же мужей нет.
Я никаких последствий плохих не вижу и не знаю. Периодически курим с мужем и в компании нашей. В компании есть мужчины, что курят часто, каждый день. Много лет. У всех все в порядке. Никто жен не уничтожает, не срывается на них и тд
БезникаяЯ• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
В мене є шанс піти від нього. Його до вересня не буде. Але це якось не нормально. Пропрацьовую як з ним повестися, пояснити що не хочу такого життя. Мовчки піти?
А самій звернутися до психолога? Може у толкового теж щось порадять: чи як допомогти, чи як краще кинути....
Скоріше за все, навряд чи зміниться ваш чоловік, йому так зручно. Ще варіант: звернутися саме до того ж військового психолога самій, без чоловіка.
СирОжино пирОжино• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
А він не вмовляє.
Тем более 🤷♀️
За что вы тогда держитесь?
В чем сомневаетесь?
За что вы тогда держитесь?
В чем сомневаетесь?
Вумна, аж страшно
• 23 июня 2024
Ответ дляБезникаяЯ
В мене є дитина. Є за кого думати а він дорослий поставив на ваги траву хай і розгрібає
Вумна, аж страшно
• 23 июня 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ну тоді така він людина, а трава це доповнює
СирОжино пирОжино• 23 июня 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Вы знаете, иногда многие вещи остаются за кадром.
То что в компании и на виду - одно, что внутри - другое.
Тоже курила, и в компании были регулярные.
Годами никто не знал, что там творится. А когда повылазило, глаза на лоб полезли.
из желе я• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Я теж думаю, що така людина і відношення до вас
Поросенка• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
О так тяжко. Коли ти у всьому винна. На чорне каже біле хоч правда твоя і все доказує постійно. Іноді дивишся на його поведінку в криках і розумієш що неадекватний
100% з цим знайомим так і відбувається, дуже важко, він завжди правий, якщо не погоджуюсь,або йому щось не сподобалось,підвищує голос,агресія(((
Анонимус Я• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Ну каже я його не підтримую він все сам. А в нього якась депресія. Він нічого від життя не хоче і звинувачує мене у всьому.
Пусть за себя сам несёт ответственность. Классика абьюза, вести себя как мудак, а виноватить жену
Вумна, аж страшно
• 23 июня 2024
Ответ дляПоросенка
І замах руки при дитині особливо. Коли ти спокійно пояснюєш
Головний кошак• 23 июня 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Оті китайські цигарки, що дають нашим військовим- ото і загадка.
Були на відеозвязку. І людина стала ніби під наркотою
Це де дають? Конкретно бригаду
Сунуся в чужі справи• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Я считаю, что трава наоборот лечить должна. Но мало ли как его травмы реагируют.
Главное то, что если вам с ним плохо - уходите
Всміхайлик• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Чоловік вам гроші висилатиме з вересня?
Анонимус Я• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Вряд ли что-то изменится
БезникаяЯ• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Чому тоді питаєте, якщо все вирішили? Так, робіть так, як вважаєте за потрібне, особливо якщо ви вже давно це вирішили. Просто якщо ви все-таки запитали, значить ще до ст там глибоко сподіваєтеся на зміну в людині, не останньої для вас
Всміхайлик• 23 июня 2024
Канабіс пару раз на місяць не міняє людину. Кожен день- міняє. І центр життя у такої людини- задоволення, а не інше, як то сімʼя чи робота.
Анонимус Я• 23 июня 2024
Ответ дляНаша взяла
Може й не причина, але його куріння не сприяє виходу з депресії.
Это не депрессия, это обыкновенное быдло
Вумна, аж страшно
• 23 июня 2024
Ответ дляВсміхайлик
Чоловік вам гроші висилатиме з вересня?
На знаю. Як реагуватиме на те що піду від нього, краще адвокат напевно
Всміхайлик• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Якщо не підете, а потерпите, висилатиме?
Головний кошак• 23 июня 2024
Так а чому дитина вас стримує від звільнення? Чому він навчить дитину і що їй дасть? Установки співзалежності і приниження інших? Звинувачення Інших, а не шлях роботи над собою.
Тікайте! Нічого пояснювати. Сказали ’дякую’ й вперед. Поки не вбив або не придушив.
Пацан к успеху шел• 23 июня 2024
Син єдиний.Стаж 15 років амфітамін,трава,метадон,і ще всяке.Полінаркоман.Пережила пекло.Реанімації.Зараз 4 роки навіть без алкоголю.Діти,красуня дружина.Лікуватись потрібно.Приватний психіатр,для початку держ нарко,але можна без нього.Пігулки лікар пропише,терпіння,підтримка,довіра,гроші на ліки(препарати закордонні) і все буде добре.Поситійно до психіатра ходити(категорично не державного)
Вумна, аж страшно
• 23 июня 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Ні, я беру відповідальність на себе, а це важкий крок, хоч розумію нас з дитиною краще піти
Анонимус Я• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Ребёнок растёт в травмирующей его атмосфере
Вумна, аж страшно
• 23 июня 2024
Ответ дляГоловний кошак
Та він прямо каже коли ми в сварці, мама в тебе кончена, хоч все роблю, і вдома порядок, тільки тому що не згодна з ним, і чи тому так вважає просто. Ну дитині року немає. Що буде далі
Вумна, аж страшно
• 23 июня 2024
Ответ дляАнонимус Я
Дякую всі коментарі мене тільки надалі підштовхують не вагатися. Особливо коли він на навчаннях зараз такий добрий хоч до рани прикладай. А розумію який він як приїде
Пацан к успеху шел• 23 июня 2024
В залежності як психіка порушена,вона вже не відновиться як раніше.Але стане краще на 80 відсотків при великому стажі і залежить від речовин та організму людини
Анонимус Я• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Бегите!
Треба підробіток• 23 июня 2024
Реальний наслідок - це був мій ПЕРШИЙ наркотик. Маю тепер залежність і всі її спецефекти
Головний кошак• 23 июня 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Так а чому ви ще не зібрали чемодани? Квартира стримує чи що? Чи готові своє життя покласти йому на свавілля? Захоче - буде допомагати, а ні- шукайте самі допомогу й роботу.