Жерица ночи• Изменено 23 июня 2024

Дівчата, у кого чоловіки на нулі, зайдіть будь ласка

У вас бувало таке, що чоловік сказав, ’я завтра наберу’ і пару днів не звонив? В мене, в основному, якщо пообіцяв через день/тиждень, то в цей день звонив. А сьогодні якось ні..У вас було таке? Потім набрав і все в порядку? Бо я вже місця собі не знаходжу
Пирожкиня• 23 июня 2024
Різне бувало

Кракадэ• 23 июня 2024
Може зв´язку нема, може спить або відпочиває з хлопцями. В мережі не був?
Винник• 23 июня 2024
Говорив, що тиждень чи декілька днів може не бути зв´язку, то щоб не панікувала. Відписувався чи відзвонювався коли вже небезпека минала. Їм там не можна телефонами користуватися вільно, бо за ввімкненими телефонами можуть відслідковувати позиції і можуть бути прильоти. Чекайте. Все буде добре, він обов´язково вийде на зв´язок.
Заела_пластинка• 23 июня 2024
Бувало, авжеж. Тримайтесь, все буде добре. Головне віра та надія.
Баба на горошині• 23 июня 2024
А у вас нет общей группы какой-то с жёнами его сослуживцев или контактов жён?Там тоже можно узнавать новости, кто с кем связался , всё ли нормально. Слышала, что жены кооперируются для этих целей.
Пирожкиня• 23 июня 2024
Ви щось рано починаєте панікувати, усе добре, вам би вже набрали якби була інформація що усе погано (мені подзвонили що 300, ще як евакуація не пройшла), якщо мовчать - значить усе добре.
Випийте чаю, заспокойтеся, йому потрібна сильна жінка
Пирожкиня• 23 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
Наші не знають як один одного звуть, тільки позивні (ну звісно, найближчі в курсі, але загалом, позивного достатньо) ще б дружин в якусь групу додавати😂

Новопоштинская• 23 июня 2024
Всякое бывало. Не паникуйте! Всё будет хорошо!
автор Жерица ночи • 23 июня 2024
Ответ дляКракадэ
Ні
автор Жерица ночи • 23 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
Есть, но сегодня никто ничего не пишет
Я-ваш шанс• 23 июня 2024
Є номер командира чи хлопців? Може з ними зв´язатись
Чтооооооооооо?• 23 июня 2024
Не у мене, у близької людини так було. Чоловік три дні не виходив на зв´язок після обіцяної дати. Купа нервів і сльози. Виявилось, що не могли їх поміняти, трохи форс-мажор по обставинах стався, затрималися, все було в нормі.
Борисфенка• 23 июня 2024
Може мовчати пару днів, каже, що нема зв´язку чи інтернету.
Старається щодня написати пару слів.
Чекайте.
Малая Налегке• 23 июня 2024
Пусть все у вас будет хорошо, незнакомая женщина. Обязательно позвонит и вы будете плакать от счастья. А сейчас постарайтесь отвлечься. И помните, что плохие новости очень быстро приходят. Раз их до сих пор нет (плохих новостей), то и не будет уже.
Не пью, не курю• 23 июня 2024
Конечно. Бывает разное. И связи может не быть, и обстоятельства тяжелые - нет сил ни с кем общаться, или устал так, что обо всем забыл. Там часто время идет по-другому. Как и для тех, кто ждёт.
Держитесь, автор, и черпайте силы в том, что вас поддержит - работа, молитва, общение с теми, кто ждет, вера. Вам это необходимо, чтобы вырулить самой и помочь ему.
Пусть скорее найдется живой и здоровый 🙏
Телефон Рубика• 24 июня 2024
Автор, вийшов чоловік на звʼязок?
Пирожкиня• 28 июня 2024
Автор, як Ваші справи?
автор Жерица ночи • 29 июня 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Автор, вийшов чоловік на звʼязок?
Так)
автор Жерица ночи • 29 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
Автор, як Ваші справи?
Вийшов, все добре) Але завтра знову назад((

Телефон Рубика• 29 июня 2024
Ответ дляЖерица ночи
Так)
Щиро рада за вас❤️
Пирожкиня• 29 июня 2024
Ответ дляЖерица ночи
Ну ось, а Ви вже паніку розвели, все буде добре, просто вірте у це