Мудрецыха мира• 24 июня 2024
Бесит, что муж не повзрослел
Ну вот к примеру всю жизнь задает мне вопрос А какую котлету можно взять?
Или какую котлетку ты мне дашь?
А веником смести или тряпкой?
А как открывается стиральная машинка?
А хлеб какой купить( при том, что покупаем один и тот же хлеб только ему. Я крайне редко ем хлеб)
Или какую котлетку ты мне дашь?
А веником смести или тряпкой?
А как открывается стиральная машинка?
Зрадорозганячка• 24 июня 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Такой же мамин
Я не люблю таке писати і саму бісить оте ’сама винна’ , але тут дійсно бачили очі, що брали. Я не кажу, що ви винна в цьому чи погана людина, але тут або залишити як є і грати роль мами, або серйозно поговорити і наприклад запропонувати терапію, або шукати іншого, дорослого і самостійного чоловіка. Він такий як є, ви на початку відносин погодились на таку модель, вас в той час все влаштовувало всі ці роки, дивно бажати, щоб людина за один момент змінилася. Я дуже раджу поговорити по душам і на рубити з плеча, а потім вже щось вирішувати
Ядвига Юсьлегко• 24 июня 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Автор вообще-тол похвасталась)
Зрадорозганячка• 24 июня 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Автор вообще-тол похвасталась)
Ну якась дивна причина для хизування)
я Кукарача• 24 июня 2024
Так дайте йому право вибору. Ну не може він ні з того ні з сього запитувати , яку котлету можна. Мій бере кастрюльку і накладає котлетки які хоче. Або кажу, що їсти дома немає, то сам купує, що вважає необхідним. Я точно знаю, що він купи корисніше і якісніше ніж я, тому ніколи не кажу отой довгий список з подробицями.
Мамусин був, а ви стали йому іншою мамусею, а могли б показати, що він не лох і в нього є право вибору, і котлети любі може їсти.
ЛюблюДевчонок• 24 июня 2024
Удобно ему так. Но если вы уедите куда-то на пару недель, то сам разберутся во всем.
Локшина на вухах• 24 июня 2024
ой автор, у меня бывший такой же, не мог обувь себе купить, не знал, что ему лучше, мне сначало это льстило, что просит помощи, а с годами осточертело, что я мамка
Міряно-переміряно• 24 июня 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Обувь это действительно сложный вопрос.
Втюхают ему дерматин по цене кожи, или модель неудачная, или неудобные ему будут.
Единорог_помог• 24 июня 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Такой же мамин
Но Вы же думали, что он изменится
Домовенок Кузя• 24 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
Значит вы его подавляете. Доминируете.
А также властвует и унижает)
Локшина на вухах• 24 июня 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Обувь это действительно сложный вопрос.
он тогда брал не кожу, что значит модель неудачная или неудобные ему будут? мне это как понять? ему ж носить.
Бытовая инвалидность у него зашкаливала, я тогда дурочка неопытная была
Забула що?• 24 июня 2024
Автор, ваш чоловік просто не звертає увагу на такі речі як хліб, пральна машина тощо. Просто не концентрує увагу, щоб запам´ятати. Це не тому що він не подорослішав. Скоріше за все у нього взагалі проблеми з утриманням уваги на чомусь. Це не можна виправити)