Кондуктор автобуса• Изменено 24 июня 2024
Це демократичний графік відключення?
Будинок багатоповерховий повністю на електриці (не газифікований).
Дніпро.
У вас теж подібний графік?
Дніпро.
У вас теж подібний графік?
Колдунья-вещунья• 24 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
У вас буйна фантазія.
Люди з газом у більш вигідних умовах. Вони хоч нормально харчуються.
Да что вы? Почему-то когда Киев сидел подряд по семь часов без света, потом на два включат и снова на семь отключат в высотных домах. Где все на электрике. И пропадает ещё и вода. То тут ваши же из Днепра писали, что ничего страшного, надо было подготовиться, терпите в стране война. А теперь когда лично их коснулось, то это не демократично???
Уси Пуси• 24 июня 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ви розумієте, що наприклад сьогодні люди проснулися без світла, газу немає, тобто поснідали чимось холодним і пішли на роботу. Коли вони повернуться з роботи, то світла теж не буде (з 16 до 20). Вони знов не зможуть повноцінно поїсти і головне нагодувати дітей.
Води немає. Зранку 4 людини прокинулись, сходили в туалет і ще вмитися якось треба. В унітазі чим змивати, скільки ведір води треба мати в запасі?
Вибачте, але я не хочу знижувати планку рівня життя нижче звичайних людських умов і радіти тому, що залишається. Бо те, що залишається теж постійно урізають. Нехай і ті енергетики подивляться на свої зарплати та річні премії і розкажуть, що немає грошей на ремонт електрообладнання
А Ви про це в кремль написали? Чи тільки тут на форумі?
Альфред Шнитке• 24 июня 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ви взагалі не в темі, судячи по тому що ви написали
Купуйте українське...
Кондуктор автобуса
• 24 июня 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не прибріхуйте.
Україна складається не лише з Києва.
Уси Пуси• 24 июня 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Мене дивує як швидко у людей знижується рівень потреб і вони навіть не розуміють як їх опускає держава
Яка саме держава? Хто зруйнував ракетами енергооб´єкти?
Перша леді колгоспу• 24 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
А премії та запрплатню отримує кремль? Чи то може я кремлю сплачую за елекричество по новим тарифам?
Расія звісно паскуди і я розумію, що вони нищать наші ТЕС, трансформатортні тощо, але наші як крали, так і крадуть
Тримбулька• 24 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Не прибріхуйте.
Україна складається не лише з Києва.
Вам графіки скинули інші регіони, побачили демократію?
Перша леді колгоспу• 24 июня 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Жодного разу не бачила, щоб таке писали. Не брешіть або покажіть в якій темі це було
Кондуктор автобуса
• 24 июня 2024
Ответ дляТримбулька
То давайте жити як 100 тому?
Кашка-маняшка• 24 июня 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Люди просто не розуміють, що зарядна станція вартує 40-45 тис. На них ціни за останній місяць дуже зросли
В розсрочку можна купити. Так дорого. В нас маленька , теж плани купити більшої потужності
Уси Пуси• 24 июня 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ваш нік так доречний вашим дописам....дуже влучно, дуже)
Колдунья-вещунья• 24 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Не прибріхуйте.
Україна складається не лише з Києва.
Ааа, так вы хотите, чтобы Киев и область сидели сутками без света? А у вас раз в день будут отключать?
И вот именно, хватит скыглить.. У вас ещё нормальный график.
На привозе• 24 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
В нас хоч красиво намальовані)))
Полтава? Бо мама з Полтави, то теж така розмальовка весела.
Лама_мама• 24 июня 2024
Ответ дляНа привозе
Так)
На привозе• 24 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Ну нашій владі писати проіграшний варіанту. У них світло є.
Колдунья-вещунья• 24 июня 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Было и не раз. Даже ники не анонимные помню. Ищите сами . Больше мне нечего делать искать вам.
Все до блиску• 24 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Газова плита. Це міняє суть.
Предлагаете работать на плите? Стирать на газовой плите и тд?
Если Вам так важна именно плита, то купите походную, недорого стоит
На привозе• 24 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
А деякі країни перерахували кошти на нові енергооб´єкти. Але в мене знайома , в ДТЕК працює, каже, що жодного перерахування до них не дійшло, хоча точно знають ( і бачили підтвердження) , що певні країни перерахували.
Уси Пуси• 24 июня 2024
Ответ дляНа привозе
І у вас є, ви ж пишете на форумі, значить телефон заряджений)
Уси Пуси• 24 июня 2024
Ответ дляНа привозе
Ну, можливо, до знайомої таки не дійшло)
На привозе• 24 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
В мене зарядна станція з 22 року. Мій графік я скинула в першому своєму пості. Так є, три рази по 2 часи сьогодні, але я на роботі. Прийду додому, і знов їсти приготувати не зможу. Тому вночі готувала дітям..
Колдунья-вещунья• 24 июня 2024
Автор, а как вы пережили зиму 22-23 года? У вас что тогда не отключали, что теперь для вас этот график поверг в шок?
На привозе• 24 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Те що розкрадають гроші, це взагалі ’смішно’
Уси Пуси• 24 июня 2024
Ответ дляНа привозе
Навіщо готувати вночі, якщо маєте зарядну станцію з 22 року?)
Кондуктор автобуса
• 24 июня 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Давайте я вам краще розповім як у моєму дитинстві батьки отоплювали будинок вуглем.
Але такого п.зд.ц@ як зараз не було навіть у 22-23 роках.
До чого ваше питання?
Кондуктор автобуса
• 24 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Ви серпом по яйцях
Уси Пуси• 24 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
До чого ваше питання?
А до чого ваше скиглення? Про вугілля нецікаво
На привозе• 24 июня 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну ви розумієте, що люди не повинні до гіршого звикати. Нормальна, психічно-здорова людини прагне кращого, а не з бутилок митися і на кострі готувати.
Кондуктор автобуса
• 24 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Я вас у цій темі не затримую
ПрипоРошенная• 24 июня 2024
Пора с вилами идти на Облэнерго, тв@ри .
Меньше за кордон продавать надо.
Им же по контракту нельзя поставить меньше ,иначе штрафы ,помощь не получат и т.д
А народ кошмарит можно .
И не пишите ,что не продаём с мая , продаем и сейчас .
Лапшу с ушей надо снять
Меньше за кордон продавать надо.
А народ кошмарит можно .
Лапшу с ушей надо снять