Кондуктор автобуса• Изменено 24 июня 2024

Це демократичний графік відключення?

Будинок багатоповерховий повністю на електриці (не газифікований).
Дніпро.
У вас теж подібний графік?
На привозе• 24 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Навіщо готувати вночі, якщо маєте зарядну станцію з 22 року?)
Угомоніться, ви писали про телефони. То на гаджети всі вистачає. Бо ви різко так з телефона, якого я пишу перейшли на плиту.
Уси Пуси• 24 июня 2024
Ответ дляНа привозе
Ну ви розумієте, що люди не повинні до гіршого звикати. Нормальна, психічно-здорова людини прагне кращого, а не з бутилок митися і на кострі готувати.
Ну ви розумієте, що люди мають жити в мирі і війна це зло?!
Уси Пуси• 24 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Я вас у цій темі не затримую
Я вас теж
Уси Пуси• 24 июня 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Пора с вилами идти на Облэнерго, тв@ри .
Меньше за кордон продавать надо.
Им же по контракту нельзя поставить меньше ,иначе штрафы ,помощь не получат и т.д
А народ кошмарит можно .
И не пишите ,что не продаём с мая , продаем и сейчас .
Лапшу с ушей надо снять
А можете підтвердити свої слова офіційною інформацією?
Колдунья-вещунья• 24 июня 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Давайте я вам краще розповім як у моєму дитинстві батьки отоплювали будинок вуглем.
Але такого п.зд.ц@ як зараз не було навіть у 22-23 роках.

До чого ваше питання?
Как это не было в 22-23 году? Было гораздо хуже, сидели по трое и больше суток без света. Без воды и отопления. Дом тоже с электроплитами. Ещё и на работу ходили. Может в вашем городе и не было?
На привозе• 24 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
І з владою більш меньш чесною. А не ворйом.
Чи це я з єрмаком переписуюсь?
Колдунья-вещунья• 24 июня 2024
Ответ дляНа привозе
Я понимаю. Вы думаете я в восторге от отключений? Устала, сил больше нет.
Барбітта• 24 июня 2024
У мене такий же, Бориспіль
Уси Пуси• 24 июня 2024
Ответ дляНа привозе
Чи це я з єрмаком переписуюсь?
То Ви хочете занадто багато: і в мирі, і зі світлом і чесним урядом, так не буває)
Колдунья-вещунья• 24 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Почему не бывает? В странах Европы
Джинци на Флісі• 24 июня 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Меньше за кордон продавать надо.
А народ кошмарит можно .
Лапшу с ушей надо снять
На привозе• 24 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
Але нормальна людина не повинна терпіти і звикати до такого життя. Вам пишуть, що тварі розбомбили, то вже факт, але обленерго, яке обіцяло не піднімати тарифи то вже Україна. Почитайте хто ’ хозяїн’, нашого світла. Так, дружбан президента. В нас в країні зрадники достатньо шкодять, окрім рашистів. Ті нас зтирають з лиця землі, а наші що роблять?
Колдунья-вещунья• 24 июня 2024
За вашою адресою в даний момент відсутня електроенергія
Причина: Стабілізаційне відключення (Згідно графіку погодинних відключень)
Час початку – 09:00 24.06.2024
Орієнтовний час відновлення електроенергії – до 16:00 24.06.2024

Дата оновлення інформації – 11:16 24.06.2024

Не хотите себе такой график?
ПрипоРошенная• 24 июня 2024
Ответ дляУси Пуси
В ЕС бывает .
В Белорусии бывает .
А мы против танка в веником ,спасибо нашим правителям .
Уничтожили страну ,людей в землю уложили .
Гордые очень .
Должна быть дипломатия прежде
ЯкаКраля• 24 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
А чому російською написаний графік?
чтобы читали и яростно плевались на него
ЖивунаБагамах• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
В нас вже 11 днів не виключають взагалі. Хоча ми є в графіку. Київ. Шевч.район.Дім газифікований. Сповіщення приходять через Київ цифровий,що стабілізаційні відключення,а самого відключення нема. Тихо радію. Зато є інша квартира на Позняках,то там постійні відключення і дім на електриці.На 20 поверхи йдуть пішки
Очень интересно, а мы вот тоже в шенченковском. Как кроты уже. Вчера в 18 выключили , в 22 включили. В 00 опять выключили … сегодня утром с 9 опять света нет, воды нет… электроплита и маты одни в голове
Курочка• 24 июня 2024
добре коли графік стабільний, а в нас він зміняється кожен день і на протязі дня теж можуть бути зміни. Ти постійно перевіряєш чи не змінилось чого, чи буде світло чи ні. Бо буває так, що зранку один графік, а потім напротязі дня в нього вносять зміни. Будинок теж повністю на єлектриці, висотка
ЯкаКраля• 24 июня 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Автор, а как вы пережили зиму 22-23 года? У вас что тогда не отключали, что теперь для вас этот график поверг в шок?
зимой можно было вынести продукты на балкон хотя бы
Айболитная• 24 июня 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
на выходных нам вообще не выключают.ни сейчас,ни месяц назад
ЖивунаБагамах• 24 июня 2024
Ответ дляЯкаКраля
У меня на днях холодильник накрылся с этими отключениями… ненавижу этих тварей всей душой
ЖивунаБагамах• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
Я за вас очень рада, но не от чистого сердца. Вот тебе и справедливое распределение, зла не хватает
Айболитная• 24 июня 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
кстати,смс пришла,что в 18.00 отключат.но никто не отключал
ЖивунаБагамах• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
Группа какая у вас?
Колдунья-вещунья• 24 июня 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Простите, не вам писала.
Джинци на Флісі• 24 июня 2024
Ответ дляПрипоРошенная
В ЕС бывает .
В Белорусии бывает .
Гордые очень .
Должна быть дипломатия прежде
💯
Если слабый - обойди.
А_мій_самий_самий• 24 июня 2024
И? У других иначе? У меня график 12-й часовой закачан в телефон с момента введения графиков 2022-2023 . Ничего не изменилось в моей группе. Иногда они его придерживаются, но чаще включают позже, а вот отключают вовремя )) И я должна устраивать разборки с теми, кому вообще не отключают, или на несколько часов меньше в моем же городе? Если что, то Киев и без газа, а еще могут отключать мой дом, когда на улице и рядом все в свету, и мы так и не выяснили, что за хня. Или как вчера рано утром, когда шли прилеты в пригороде, у нас все пропал на час. Да, в нашем доме, как и рядом исчезает свет, вода любая, мобильная связь на эти же 12 часов в сутки.
Оченьценная• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
Київ,Шевч.район також
Є відключення по три рази за добу
Може ви підкючени до інфраструктури критичної?
Оченьценная• 24 июня 2024
Ответ дляАйболитная
це через те,що газифіковані будинки використовують мало електрики,бо нема плит. В мене подруга на Дорогожичах,теж газифікований старий будинок. Не вимикають.
У мене мати на дорогожичах,вимикають по три рази на добу
Колдунья-вещунья• 24 июня 2024
Ответ дляОченьценная
Київ,Шевч.район також
Є відключення по три рази за добу
А если нет рядом никакой важной инфраструктуры? То как могут всех отключить а один дом со светом? При этом его раньше отключали со всеми. А теперь, в течении трёх недель перестали. Договорняк?
Айболитная• 24 июня 2024
Ответ дляОченьценная
Київ,Шевч.район також
Є відключення по три рази за добу
не знаю де та критична інфраструктура.поруч нема нічого