Дівчата, за 3 місяці малого натестувала багато різних підгузків, може ще якісь не встигла, а вони хороші.
Мої спостереження:
Найкращі-Huggies elite soft та австралійські Offspring
Стабільно хороші: pampers, goon, babylove (німецькі).
Можуть бути: dada
Ужаснів Bebis з Prostor, липучки розстібаються.
Враховуючи немалу ціну за першу категорію, беру їх на ніч. А на день, коли розумію, що скоро покакає, і всеодно міняти, беру бюджетніші - dada чи babylove.
Якими ви користуєтесь? Які враження?
Діліться, може попробуєм
Мої спостереження:
Можуть бути: dada
Якими ви користуєтесь? Які враження?
Діліться, може попробуєм
Ответ дляЕленочка_Леночка
А Bambik не пробовали?
Ще ні, але дивилася на них в магазині. Ви пробували, нормальні?
Еленочка_Леночка• 24 июня 2024
Ответ дляyulia_stylist
Нет, ещё не пробовала, тоже смотрю на них, думала может Вы пробовали)
Vishnya -63a7• 24 июня 2024
Моїй доньці ідеально підходили памперс.
Зараз на ніч використовуємо Дада екстра софт. Для великої дупці ідеально підходять 🩷
Татьяна-ebc7• 24 июня 2024
Из моих наблюдений хагис любой самые лучшие, памперс супер на более жаркую погоду, в отличии от хагиса, после года дочки перешла на дешевые гиглс, на сон или какую- то дальнюю дорогу супер, в атб по скидке бывают по 170 грн))
Ответ дляТатьяна-ebc7
Дякую! Гіглс дивилась, якраз на денний час думала спробувати. Липкчки в них нормально тримають?
Ответ дляЕленочка_Леночка
І я придивляюсь, на розетці бачила відгук що кокується наповнювач
Хтозна чи правда
Татьяна-ebc7• 24 июня 2024
Ответ дляyulia_stylist
Я про трусы вообще, на липучках не пробовала, но они хорошие