НеВРотик• 24 июня 2024

Де не вимикають світло в Києві?

Ви знаєте такі будинки в Києві , де не вимикають електроенергію? Поділіться будь ласка. Або, що купити в квартиру, щоб хоч працювала плита?
Вже сил немає, 24 поверх, все на електриці.
Води немає, їжу не приготуєш, ліфти не працюють. Є тільки інтернет, все.
Дитина маленька, проситься на руки, коли додому йдемо. Готова переїхати на оренду навіть( хоть ця квартира - своя).
Сьогодні сіру зону підключили, графік затягнувся.
Замулена ріка• 24 июня 2024
В Верховний раді
Невгамовна шахиня• 24 июня 2024
Может дешевле генератор или екофлоу купить?
Борець за гаманець• 24 июня 2024
Будинки які на 1 лінії з силовими структурами.
Простоваля• 24 июня 2024
Гусары, молчать! (с)
Замулена ріка• 24 июня 2024
Завжди тут пишуть- щоб не було в столиці всерівно ситуація буде краще. А бачу, що навпаки- Київ ковбасять по повній
автор НеВРотик • 24 июня 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
А куда я генератор поставлю на 24 этаже ( балкона нет )?Объединяли кухню, ремонт до полномасштабной делали, балкон снесли
Не гавкаю- но охраняю• 24 июня 2024
на Виноградарі сьогодні світла не було з 10 до 12
ПАЦАНКА О• 24 июня 2024
У меня в двух квартирах не отключают, правительственный квартал и на золотых воротах. Выбирайте центр, где много админ зданий.
автор НеВРотик • 24 июня 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Спасибо за ответ по теме.
Пацака-задирака• 24 июня 2024
Проспект науки 80а
У меня там подруга живет , вообще не отключает . Говорит у них пол дома сбушников , поэтому …
Наша взяла• 24 июня 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Уявляю - ліфт працює від єкофлоу, чи насос на 24 поверх воду качає😀
Бабуся Бетман• 24 июня 2024
Знимайте там де є газ і екофлоу беріть
Невгамовна шахиня• 24 июня 2024
Ответ дляНеВРотик
Екофлоу/ зарядные станции. Нужны только деньги и умелые руки. На лифты ставят генераторы.
Я не чарівниця вам• 24 июня 2024
Знаю дом где не выключают,ести лишних 1000к $?чтоб хату купить
Невгамовна шахиня• 24 июня 2024
Ответ дляНаша взяла
Я видела дома, где лифты подключают к генераторам
Бабуся Бетман• 24 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
Проспект науки 80а
і чому у цій державі цінується тільки сила☹️
кум мав виходити на пенсію в 45 звідти,півмільйона премії в додачу...і все життя папери перебирав....
автор НеВРотик • 24 июня 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
У нас осбб в доме, многие даже по тарифу не платят.
А на это нужно деньги.
Был опросник , из 450 квартир, лишь 12 проголосовало за генератор на лифт ( там нужно мощный)
Криниця щастя• 24 июня 2024
Госпитальный переулок, смотрите там есть и сталинки и хрущевки, подберете
НичеНипанимаю• 24 июня 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Какой генератор на 24 этаже?
Упругая попка• 24 июня 2024
пр. Академика Глушкова 9е
IQ 80• 24 июня 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Возле Варшавского у мужа на работе сегодня генератор не отключали
Статус Ква• 24 июня 2024
У нас 9-поверхова радянська панелька з газовими плитами. Світло вимикають за графіком, але в цей час є холодна вода і навіть деякий час тепла (доки не охолоне в системі), є газ, тож можна їжу приготувати.
Може Вам придивитись до таких старих будинків? Там і поверхів менще - буде легше підніматись з дитиною без ліфту.
БлинчикБезСметанки• 24 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
Проспект науки 80а
Оболонь. Есть 2 дома, где реально 60% СБУ живет- отключают как всех
НичеНипанимаю• 24 июня 2024
Сегодня свет был с 10 утра до 15.00
Домой пришла в 12.30.
Еду приготовила, варенье из 6кг вишен сварила и закрыла, все перемыла и вырубили.

Как можно сидя в декрете не успевать нихрена, я не знаю
Зрадорозганячка• 24 июня 2024
Автор, я уже 2 года на аренде в своём городе. Хотя есть свое жилье. Снимаю дом. Отопление есть всегда, когда мне нужно. Генератор.
Подумайте об аренде дома
IQ 80• 24 июня 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Сегодня свет был с 10 утра до 15.00
Домой пришла в 12.30.

Откуда пришли? Пальто выгуливали?
НичеНипанимаю• 24 июня 2024
Ответ дляIQ 80
Откуда пришли? Пальто выгуливали?
Со спортзала, если так важно.
Сейчас дадут в 19.00 пойду поработаю часик, не выходя из подъезда
Багиня• 24 июня 2024
Десь читала, що ті будівлі, які на одній лінії з критичною інфраструктурою - де не вимикали світло, будуть поступово переведені на лінії, де буде вимикатися по графіку.
Чи це по всій Україні була новина, чи наша місцева (я не в Києві).

Автор, вам краще знайти квартиру на нижчих поверхах, з газом, тобто будівлі не вище 9 поверхівок. І десь де в пішій доступності бювет.
Творческий типаж• 24 июня 2024
Там де я орендую будинок ще не вимикали світло.
Не обижаюсь• 24 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
так тцк теж вирубають наче і влк в поліклініці