Безпринципова• 24 июня 2024
Відстрочка, Акт встановлення факту догляду
Хтось вже робив Акт встановлення факту догляду на основі довідки ЛКК про необхідність постійного догляду.
Фляшка на трьох• 24 июня 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Потрібно запросити двох сусідів, вони повинні підписати заяву, коли прийде комісія. В нас теж була не спільна прописка, тому були сусіди, як свідки.
читала .що це не працює вже і я ж пишу .що нерухомість належить чоловіку ( у нас єксклюзивний випадок
),комісія сама написала .що він проживає і без сусідів і там чотири підписа є членів комісії,але думаю.що для тцк мало цього буде нажаль тому сидимо та не рипаємося ,докі зложили .заяву написали