Однозначно• 25 июня 2024
Чому так? Бал нмт 191, а у атестаті оцінка 7
У доньки бал нмт 191 з укр мови,у атестаті стоїть 7,хоча вчилася . По математиці також нормальний бал,трохи більше 180, а у атестаті 3 стоїть. Чому так? У деяких з класу по цим предметам 11-12,а нмт 130 вийшло
Теща дочки• 25 июня 2024
Ответ дляПросто болталка
А я о чем как бы написала? О малиновых варениках?
Не знаю чи вареники, але повна каша у ваших уявленнях про зно, вступ, іспити і атестат відчувається.
Пупуговка• 25 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
И что, ей оценку в аттестате исправят?))))
Навіть, якщо не виправлять, я б кіпіш підняла. Але мама теж дивна, раніше треба було за оцінки хвилюватися. Воно ж завжди видно, до чого все йде. У нас електронний щоденник, всі оцінки видно.
Люблю кетчуп• 25 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
А разве дпа не отдельно сдавали?
До кого-то года отдельно. Убрали это, ДПА в школе было очень несправедливое. Потом сделали частью ЗНО, определенные вопросы начали считаться как в ДПА, так и в ЗНО.
Теща дочки• 25 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
А разве дпа не отдельно сдавали?
ДПА буває різне, є ДПА після 4, 9, 11 класів. От після 11 класу ДПА раніше писали окремо від ЗНО в своїй школі до певного моменту, а потім стали ставити за результатами ЗНО.
Забрала і не сказала• 25 июня 2024
Ответ дляТеща дочки
Спасибо, думала его просто отменили.
Теща дочки• 25 июня 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Спасибо, думала его просто отменили.
А от потім ДПА ще й відмінили :)
Протру пилюку• 25 июня 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Одни смогли списать, другие нет. Разной сложности задания были в разные дни. Но это вывод по прошлому году, когда дочка сдавала, но думаю в этом не очень все отличается, система дурная, нужно вернуть ЗНО.
У нас супер хорошо написал один мальчик из класса который за последние 2 года половину уроков прогулял
Списал скорее всего.
ТаПрямТам• 25 июня 2024
Ответ дляПротру пилюку
Списал скорее всего.
Думаю как раз учился
Оля_с_киркою• 25 июня 2024
Ответ дляТеща дочки
Атестат
Смотря кто. В европейских вузах только его и смотрят,наши зно их не интересуют
Теща дочки• 25 июня 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Тема не про Європейські вузи
Теща дочки• 25 июня 2024
Ответ дляПротру пилюку
Списал скорее всего.
Так думати приємніше за все, бо інакше прийдеться думати, що твоя дитина або лінива, або не така вже й розумна.
Фрикаделька• 25 июня 2024
Ответ дляОднозначно
Це бали так занижують ? Ну добре ще 7-8, але ж 3….
Прям 3?! Це по старому взагалі двійка, знаю, що в атестат двійка не ставиться. А можете показати фото атестата ?
Протру пилюку• 25 июня 2024
Ответ дляТеща дочки
Та моя дитина також добре сдала, і інші діти також, але ж це ті діти, що вчились.
Ви розумієте, що одна дівчинка з класу переможниця обласної олімпіади сдала на 200, і він на 185, типу у нього 2 помилки з 32, а по факту на уроці ні бум бум ніколи, та і на половині уроків не було його
Тут прийнято вважати, що НМТ - це якийсь важель справедливості, але ж не завжди.
Наприклад, там де моя дитина сдавала ніхто не списував. Там де сдавала її репетитор (молодець, кожного року сдає) - там була можливість і багато списувало. Це її (репетитора) дуже засмутило доречі.
Протру пилюку• 25 июня 2024
Ответ дляТаПрямТам
Думаю как раз учился
Ага, весь клас и его мама знают где и чему он ’учился’)
Там и мама в легком шоке
Просто болталка• 25 июня 2024
Ответ дляТеща дочки
Я пишу, что по результатам ЗНО ставили экзамен, ты повторяешь ’ставили ДПА, в голове каше’. Лол што?
Оля_с_киркою• 25 июня 2024
Ответ дляТеща дочки
Тема не про Європейські вузи
С чего вы это решили?
Наездница• 23 июля 2024
Наверное рутину не делает, почерк, ведение тетради, забыла что то взять на урок.