Питання скоріш риторичне. Але як же бісить, що вчасно не ставлять оцінки в електронний щоденник. Ось так дивиться протягом семестру - все ок, ну одна- дві 7 подекуди. Думаєш, що дитина нормально вчиться. Трохи контролюєш, щоб виправив та не запускав заняття. Але ж в цілому здається, що все норм
Останні тижні навчання - херяк, купа оцінок протягом хвилини 5-6-7 . І так майже по всіх предметах. І картина вже стає зовсім інша. Ну і який тут стимул і розуміння? Навіть дитина думала, що добре вчиться. А тут сюрпрайз. Бо на уроках оцінки ж не кажуть, дивіться щоденник. Ну ось дивились А по факту потім за тиждень отримуєш оцінки за півроку.
Ответ дляElenaMari
У нас тоже самое, новое образование бред полный учителям пофиг на все
До якості навчання у мене немає претензій. Більше саме до оцінювання. Бо ні я , ні дитина не бачимо реальну картину знань. Я ж не можу по всіх предметах постійно дома питати, щоб розуміти наскільки обізнана дитина. І одне діло, якщо вона знає на умовні 11-9, чи то все таки 5-6. Є ж різниця
Tanusha 78• 16 мая 2025
А ще бісить, що деякі вчителі не записують д/з в електронному щоденнику. Однокласники теж нічого не підкажуть. Якщо дитина тиждень хворіла- це капець, не зрозуміло, що пропустила
Усатая фея• 16 мая 2025
Коли навчались мої старші діти, я — як і більшість батьків — хвилювалась насамперед за оцінки. Зараз вони вже дорослі, живуть в інших країнах. І знаєте, що їм насправді стало в пригоді? Зовсім не ті вправи з підкресленням прикметників чи дієслів. А знання англійської мови. От і все.
Тепер маю молодшого — він навчається онлайн у 5 класі. І за рік я вже багато чого зрозуміла про те, як у школі будуються стосунки між учителем, учнем і тією самою *святою* оцінкою.
На початку року вчителі уважно придивляються до дітей. Формують уявлення: ось ’успішні’ — ті, хто миттєво відповідає, все знає, активний, як вікіпедія на двох ногах. А є й інші. Тихіші, обережні, не завжди одразу реагують. І іноді така дитина може трохи роздратувати вчителя (наприклад, якщо не почув, яку сторінку відкрити). У мене якраз така дитина — мовчазна, делікатна. І деякі педагоги, на жаль, не мають терпіння — просто знижують оцінку.
Спершу сину було важко зрозуміти, чому таке ставлення. Адже у початковій школі вчителька не ділила дітей на «своїх» і «не своїх». Довелося все пояснити: оцінки — це лише цифри. Вони не визначають, ким ти є. Я й без оцінок бачу, де тобі треба допомога, а де — ти вже молодець.
У нас вчителька з алгебри геометрії фізики взагалі не ставить оцінок нікуди. Ми вже третій рік не можемо це побороти. І до директора ходили, і з нею розмовляли - толку нуль. Оцінки за семестр дізнаємось вже коли виставлять табель. І то, табель вона заповнює вже у новому семестрі, а річні оцінки десь до кінця червня. Ми вже просили і змінити вчителя, чи цю якось проконтролювати. Але вчителів нехватка, її немає ким замінити, вона це знає і творити що хоче.
Allein74999• 16 мая 2025
Не бесит. Ставят день в день. Если три оценки в ряд, значит была кр или самост работа по уровням, ну или тетрадь взяли на проверку