Да_Я_ТакаЯ_• 25 июня 2024
Не можу зупинити рвоту у дитини
Дівчатка рятуйте.ми в Болгарії на відпочинку, у малої 9 років почалася зранку рвота,спочатку їжею з вечері,а тепер просто водою.поносу нема,температури також.спить.
Дала ондансетрон а потім ніфураксозид через 15 хв вирвала((
Маю бетаггін даю по ложечці,((
Завтра їхати,боюся що буде в автобусі((
Маю бетаггін даю по ложечці,((
Завтра їхати,боюся що буде в автобусі((
Мона Лиза• 25 июня 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
та ви й вдома можете щось підчепити, країна тут не важлива
Так вдома є вдома.
Лікаря визвать звозить в інфекціонку для уколу..
Лягти в лікарню прокаратимь, якщо геть погано.
Дітям такі стани особливо небезпечні. Страшне зневоднення.
А там за бугром опинитись самій з дітьми в цій ситуації, а якщо їх двоє, до 90% випадків це в обох.
А потім в дорогу в цьому стані.
Мої друзі минулого року всією сім´єю, тобто з чоловіком поїхали в Болгарію. На 3 день обох дітей забрали в лікарню капати на тиждень. Так вони вдвох. Це дуже веоикі гррші лягти там в лікарню. Нерви страшні, чужа країна, мова.
Їм довелось ще на тиждень потім знімати квартиру, щоб діти відійшли і можна було їхати в далеку дорогу.
А що вона сама б там робила?!
А потім в дорогу в цьому стані.
А що вона сама б там робила?!
Пэрисхилтонша• 25 июня 2024
Ответ дляЧесно брешу
Черешнею не отруюються. Вона сама по собі дає навантаження на підшлункову та кишечник, тому люди думають, що то вони отруїлися
Травятся
Если возле дороги покупают
Мона Лиза• 25 июня 2024
Ответ дляКапризуля
А минулого року всі Карпати ригали після басейнів і столовок.
То це в себе вдома, розумієте?
А там чужа країна, мова.
Спробуй без рецепта купити навіть той юнорм для уколу.
В лікарню попасти твм дуже дорого, автобус свій пропустиш назад. Потім думай де заночувати і чим виїхати
А там чужа країна, мова.
Доль Чекомбана• 25 июня 2024
Ответ дляМона Лиза
Так вдома є вдома.
А потім в дорогу в цьому стані.
А що вона сама б там робила?!
А потім в дорогу в цьому стані.
А що вона сама б там робила?!
на то й придумали медичне страхування, англійська в поміч, як мінімум є перекладач на телефоні
подорожуємо з дитиною з малечку - все ок, навіть якщо є нюанси - дію по ситуації, а не сидимо настрашені вдома авось щось підхопимо...вибір звісно за вами
Капризуля• 25 июня 2024
Ответ дляМона Лиза
То це в себе вдома, розумієте?
А там чужа країна, мова.
Я про те, що не обов´язково їхати далеко щоб ригати. Для лікарні є страхівка яка покриває витрати.
Трактор Віка• 25 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну тож думала отруєння ((
Перед цим я черешнею отруїлася але випила левоміцитин і пройшло,і ось вона((
Разово?
Антибіотик?
Там курс 7 дней.
Вы такие серьезные препараты используете хаотично и непонятно как.
Хоть немного изучите эту сферу, а то серьезно навредите ребенку , ладно уж себе...
Антибіотик?
Там курс 7 дней.
Мона Лиза• 25 июня 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Ви повну страховку купуєте? Там та страхова, шо в копієчну путівку входить автобусні ці тури покриває максимум швидку. А лягти в лікарню покапатись то дуже дорого
Чучело-Мяучело• 25 июня 2024
Шукайте в аптеці домперідон, він є у Європі , зупиняє блювання, тільки після цього сорбент і випоювати солодким чаєм і регідроном, або чимось схожим
Чесно брешу• 25 июня 2024
Ответ дляКапризуля
Ну знаєте з народженням їжджу в Хорватію чи Чорногорію, ніколи такого не було. Старшому вже 21. Потрібно думати і все буде гаразд
Ось і нашому старшому вже 21, багато де з ним були і у тому числі 4 рази в Болгарії, все добре було. І лише пару років тому тут дізналась, що в Болгарії часто ротавірус. В нас навпаки він двічі з Криму з ротавірусом вертався. Одного разу одразу в лікарню під крапельницю. Після того взагалі відмовився їздити в Крим. А я так люблю південне узбережжя Криму, там така природа шикарна
Доль Чекомбана• 25 июня 2024
Ответ дляМона Лиза
купуємо самостійно страховку з початком війни, до того - те що йшло в пакеті, всі дорослі люди та усвідомлюють відповідальність за себе та дитину
ще раз - вибір за вами, сидіти вдома та боятись чи мандрувати світом
Да_Я_ТакаЯ_
• 25 июня 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Є ондансетрон
from Ukraine• 25 июня 2024
Ответ дляМона Лиза
Моим двойняшкам было по 3 года , когда мы поперлись в Болгарию на машине
Но страховку купила заранее , и стоила она не миллион
Энтеровирус был жуткий + ацетон еще ( о котором , конечно , слыхом не слыхивали и которого не существует) . Так вот капали без проблем по страховке - мы возили детей в клинику . Но капали примерно дней 5 , пока не пришло все в норму .
Скажений гудзик• 25 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Думаєте ацетон?
У моего ребенка точно так же было недавно
И да это ацетон был.
Когда вырвал на всю комнату запах ацетона.
Дала просто гепазак от ацетона.
А теперь запор беспокоит несколько дней.
Нормолакт давала. Эффекта ноль.
И да это ацетон был.
Дала просто гепазак от ацетона.
Нормолакт давала. Эффекта ноль.
Анонім Завгосп• 25 июня 2024
Страховка є? Дзвоніть в швтдку і в страхову. Це може бути ротавірус. У сина ця фігня була в Болгарії, ставили капельниці
Да_Я_ТакаЯ_
• 25 июня 2024
Ответ дляСкажений гудзик
И да это ацетон был.
Дала просто гепазак от ацетона.
Нормолакт давала. Эффекта ноль.
И да это ацетон был.
Дала просто гепазак от ацетона.
Нормолакт давала. Эффекта ноль.
Я даю бетаргін
Анонім Завгосп• 25 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я даю бетаргін
Це швидше за все ротавірус. Не займайтеся самолікуванням. Чим швидше прокапають, тим краще. Ми після першої ж рвоти звернулися, сина один раз прокапали всього і одразу припинилася рвота, дуже швидко відійшов. Вам завтра їхати ...
Да_Я_ТакаЯ_
• 25 июня 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
як дитина?
Дала ондансетрон, ніби не рве.даю хуману ,і а кетон.
Температури високої нема,вона трохи млява.
Да_Я_ТакаЯ_
• 25 июня 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
А куди дзвонити?зараз сходжу на рецепції запитаю
Анонім Завгосп• 25 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
На бланку страхової є контакти. Подзвоніть, вони підкажуть що робити
Да_Я_ТакаЯ_
• 25 июня 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Дякую. Вже подзвонила