Да_Я_ТакаЯ_• 25 июня 2024

Не можу зупинити рвоту у дитини

Дівчатка рятуйте.ми в Болгарії на відпочинку, у малої 9 років почалася зранку рвота,спочатку їжею з вечері,а тепер просто водою.поносу нема,температури також.спить.
Дала ондансетрон а потім ніфураксозид через 15 хв вирвала((
Маю бетаггін даю по ложечці,((
Завтра їхати,боюся що буде в автобусі((
Капризуля• 25 июня 2024
Викликайте швидку

Доль Чекомбана• 25 июня 2024
колу давайте, чай солодкий, глюкоза - якщо є де купити

ніфураксозид - це небезпечний препарат
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 25 июня 2024
Ответ дляДоль Чекомбана

ніфураксозид - це небезпечний препарат
Думаєте ацетон?
Трактор Віка• 25 июня 2024
Тот редкий случай, когда сладкая газировка не помешает.
Доль Чекомбана• 25 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Думаєте ацетон?
ну в моєї так - без темпи і йінших симптомів, коли просто фонтаном блює
Я тут с краю постою• 25 июня 2024
Швидку
#Пойду_кгадалке• 25 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Думаєте ацетон?
А что вариантов нет кола лучшее лекарство
#Пойду_кгадалке• 25 июня 2024
Вам главное отпоить
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 25 июня 2024
Ще каже в животі бурчить

ХуАнита• 25 июня 2024
Как проснется, сразу!!! кока колу. Пусть в течение часа литр не большими глотками выпьет.
Чесно брешу• 25 июня 2024
Скільки разів з ранку вже було блювання?
Доль Чекомбана• 25 июня 2024
не давайте спати, відпоюйте, маленькою ложкою
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 25 июня 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Так по трохи даю а кетон
66сезон666серия• 25 июня 2024
Ніфуроксазид від поносу. Ви вбити дитину хочете?
Викликайте швидку, якщо дитина спить - це вже пішла інтоксикація, треба крапельниця
Чесно брешу• 25 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Підтримую. Випустити газики та маленькими ковтками давати пити саме кока-колу, не пепсі
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 25 июня 2024
Ответ дляЧесно брешу
Раз 5.
Я дала випити півпляшки води щоб шлунок промити
ХуАнита• 25 июня 2024
Ответ для66сезон666серия
Если всю ночь рвота была, то дитё не спало, вот и сморило её.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 25 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Вона крутиться вночі,рвота під ранок
Доль Чекомбана• 25 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Раз 5.
не можна давати пити велику кількість...воно одразу йде назад, який шлунок промити як дитина й так блює перестану...авторе..ну блін

ХуАнита• 25 июня 2024
Ответ дляЧесно брешу
Можно и с газами, не грудной младенец всё таки .
Чесно брешу• 25 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Раз 5.
🤦‍♀️ вибачте, але ви дурнувата? Від чого ви шлунок промиваєте?! Неможна так робити. Йдіть до магазину, купуйте колу та давайте пити маленькими порціями, починайте з 1-2 ковтків.
Мона Лиза• 25 июня 2024
От тому я і не ризикую в Болгарію з дітьми чи ще кудись на море. Це дуже часті ситуації.
Я в аптечці на такі випадки вожу домрид і юнорм, щоб вколоть.
Вам тільки по трошечку колу тепер давати.бідне дитя, в такому стані в дорогу((
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 25 июня 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну тож думала отруєння ((
Перед цим я черешнею отруїлася але випила левоміцитин і пройшло,і ось вона((
Доль Чекомбана• 25 июня 2024
Ответ дляМона Лиза
та ви й вдома можете щось підчепити, країна тут не важлива
Доль Чекомбана• 25 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну тож думала отруєння ((
серьозно, от так от просто п´єте АБ?...

Левоміцетин
Показання
Інфекційно-запальні захворювання, спричинені чутливими до лікарського засобу мікроорганізмами: черевний тиф, паратифи, ієрсиніоз, бруцельоз, шигельоз, сальмонельоз, туляремія, рикетсіози, хламідіози, гнійний перитоніт, бактеріальний менінгіт, інфекції жовчовивідних шляхів.

немає слів в мене

якщо ви так себе лікуєте, викликайте вже краще швидку для дитини..
Капризуля• 25 июня 2024
Ответ дляМона Лиза
Ну знаєте з народженням їжджу в Хорватію чи Чорногорію, ніколи такого не було. Старшому вже 21. Потрібно думати і все буде гаразд
Чесно брешу• 25 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Гази шлунок розтягують і провокують зайву перистальтику
Бяки-козяки• 25 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну тож думала отруєння ((
це ж може бути ентеровірус, тому ніякі антибактеріальні не допоможуть.
Якщо не можете зупинити рвоту, треба ставити крапельниці, якщо хочете, щоб стало краще.
Ми так крапали дитину і наступного ранку - на літак.
Капризуля• 25 июня 2024
Ответ дляМона Лиза
А минулого року всі Карпати ригали після басейнів і столовок.
Чесно брешу• 25 июня 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну тож думала отруєння ((
Черешнею не отруюються. Вона сама по собі дає навантаження на підшлункову та кишечник, тому люди думають, що то вони отруїлися