все по ГОСТу!• 25 июня 2024

Зачем вы лайкаете такие посты в фейсбуке?

Еще и комментируете: молодец! Умничка! Расти большой на радость маме и папе!
Фляшка на трьох• 25 июня 2024
Ми не лайкаємо ваші болотні новини

ЛюбимаЯНЬ• 25 июня 2024
В мене навіть в стрічці такого не має Чому вони у вас з´являються?
Добрая свекровь• 25 июня 2024
Зачем лайкать фотки генерированные ИИ?
Ліплю вареники• 25 июня 2024
В мене ніколи таких постів не траплялось ні серед друзів, ні в рекомендаціях.
Зілля до весілля• 25 июня 2024
Навіщо Ви це дивитесь?
БезВзяток• 25 июня 2024
Конечно нужно лайкнуть. С такой то рукой как у мальчика на третьей картинке сделать домик, надо сильно постараться
Показушница• 25 июня 2024
Ничего себе малые красоту делать умеют
Джонсонюк• 25 июня 2024
Мене більше бісять таки картинки буцімто про наших військових.
Маурита• 25 июня 2024
Ответ дляБезВзяток
Там у всех ненормальные кисти и пальцы рук.

Незламна• 25 июня 2024
Ну окей, картинки ШІ генерував, а тексти хто? Яндекс-перекладач?
Пліснявілий сир• 25 июня 2024
Шоп вас бесить
ПАЦАНКА О• 25 июня 2024
Ответ дляНезламна
Теж ші
Незламна• 25 июня 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Теж ші
Тоді як людина, що працює з текстами, я поки що спокійна за своє майбутнє 😅
Білка в колесі• 25 июня 2024
Ответ дляБезВзяток
Та девочке с осликом тоже не легко пришлось)
Сиамская сороконожка• 25 июня 2024
неякісний фотошоп.Зверніть увагу за руки дітей. особливо останнє фото.
Жена брата Админа• 25 июня 2024
Мне кажется, что это люди 60+ лайкают. Ещё терпеть не могу: жаль, что это фото забьёт меньше... и прочая фигня. Мне кажется, что это делают люди, которые прочитали два поста на тему продвижения, где-то в 2002 году. Так и продолжают работать в таком древнем стиле.
И, действительно, в украиномовном контенте такой бредятины почти нет. Мне кажется эта часть из каких-то одноклассников.
Маурита• 25 июня 2024
Ответ дляНезламна
Фотографы тоже могут быть спокойны.
Второй ряд пальцев у мальчика ему так идёт.
Вам телефонограмма• 25 июня 2024
Ще бувають нещасного вигляду кошенята і різні сиротинки: ’Я знаю, що нікому не подобаюсь, але може хтось змилосердиться і лайкне’. Переважно сердобольні ’друзі’ молодшого пенсійного віку поширюють. Найоригінальнішою була родичка з Америки, яка десь знайшла анонімний пост кількамісячної давності про пораненого солдатика з львівського шпиталю, який хотів олів´є, і написала, щоб я нарубала того салату, а вона гроші скине. Якщо щось, у шпиталі не голодують, волонтери постійно підгодовують смачненьким, якщо хлопчина той був реальним, то мабуть тим Олів´є його до того часу вже загодували. Та й в принципі у Львові декілька шпиталів, і всі вони величезні, як ти там того бідолашного Ромчика будеш шукати, хз. Хіба бігати по коридорах з мискою салату і волати: ’Ромчик з фейсбуку, відгукнись, я тобі Олів´є принесла, ти два місяці тому просив!’ ?
Щастя-здоровля• 25 июня 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Фотошоп)))

12 галюцинаций• 25 июня 2024
А де на першому фото картина ? Дівчинка тримає якусь хатину з палок.
12 галюцинаций• 25 июня 2024
І хто вам сказав, що ми таке лайкаємо ? Я такого і не бачила ніколи на ФБ. Це ви десь лазите по незрозумілим групам. В мене інші інтереси.
Бджолина королева• 25 июня 2024
Ваще такую херь там не встречала
Заместитель Анонима• 25 июня 2024
Ответ дляЖена брата Админа
А мені от фб підкидає ці згенеровані картинки якраз на українську тематику, і досить багато їх було в якийсь момент. Теж тисячі лайків. З не українського поки бачила тільки з малим чорним хлопчиком який робить щось зі сміття чи піску, то там вже сотні тисяч лайків.