Стриптизерка• 25 июня 2024
Не вказала суму прибутку в декларації за 1 квартал ФОП 3 група
В першому кварталі ще 23 року , забула вказати один прибуток. Зараз податкова це виявила. У мене питання. Потрібно надати уточнюючий звіт за 1 квартал 23року і уточнюючий річний звіт за 23 рік? Чи можна зробити уточнюючий тільки річний звіт і там вказати цю суму?
Жінка з перцем• 25 июня 2024
А как налоговая выявила ? Контрагент в 4ДФ показал ? Как вы об этом узнали ?
Подаете уточненку за тот период , который уточняете - за 1 квартал 2024 года . Есть вариант - включить эту сумму в отчет за 6 месяцев , он подается нарастающим итогом .
Стриптизерка
• 25 июня 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Так вказав контрагент. Я виграла грат, і вони не попередили,що надасть його не приватній особі а ФОПу. Я уточнюю 23 рік, тому потрібно уточньонку за 1кв 23року так? Рік не потрібно?
Жінка з перцем• 25 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Невнимательно прочитала , не обратила внимания , что 2023 год . Думаю , что лучше уточнить годовую декларацию .
Стриптизерка
• 25 июня 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Дякую, чомусь теж так думаю. Тому, що якщо уточнювати 1 квартал потрібно і всі інші, щоб сума збігалася нарастаючого періоду
Жінка з перцем• 25 июня 2024
Ответ дляСтриптизерка
Так ото ж . Я только не уверена - облагаются гранты единым налогом или нет . Погуглите на всякий случай .