Личко Невеличке• 25 июня 2024
Можно красить только корни волос?
Без протягивания краски по длине (эмульгация) в последние 5 минут окрашивания?
Личко Невеличке
• 25 июня 2024
Хочу попробовать покрасить волосы дома. Но не хочу утяжелять длину красителем. В инструкции написано про эмульгацию.
Краску возьму такую же, какой мне мастер в салоне красила. Но она красила всю длину.
Оябунчик• 25 июня 2024
Я фарбую лише коріння. Але вирішила все волосся пофарбувати, бо по довжині вже тускле.
Личко Невеличке
• 25 июня 2024
Ответ дляОябунчик
Мабуть, варто з певною періодичністю і довжину фарбувати?
Як давно ви довжину фарбували?
Оябунчик• 25 июня 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Як давно ви довжину фарбували?
Десь рік тому. Наче все добре було, а це підстриглась і чомусь здалось, що геть не свіже волося. Правда я не отримала задоволення від самої стрижки, трохи не так як хотілось. Зато після фарби і колір свіжий і стрижка наче краще стала (і пмс закінчився 😁)
Маю натхнення• 25 июня 2024
сама вдома фарбую лише корені, та раз на пів року в салон на фарбування всієї довжини аби вирівняти колір
Сокодавка ще та• 25 июня 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Як давно ви довжину фарбували?
Я крашу длину раз в 3 мес где-то, а корни раз в 3-4 недели
Успокойся_Успокойся• 25 июня 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Як давно ви довжину фарбували?
Через 6 раз