Пьяная вишня• 25 июня 2024

Які зараз обмеження на поповнення чужої карти?

Я памʼятаю, що було обмеження на 5000+, що треба було показувати паспорт.
Як зарас?
Мені потрібно, щоб сестра поповнила мою карту на 40тис. Напевно через касу банку. Чи можна це зробити? Не заблокують мою картку?
автор Пьяная вишня • 25 июня 2024
Банк ПриватБанк.

Дело было давно• 25 июня 2024
Рас ,рас... кх кх,рас
ya-7532• 25 июня 2024
Краще не кидати наприкінці місяця. Якщо є ліміти, можуть заблокувати, якщо зазвичай там копійки.
Love_Love_Love_• 25 июня 2024
Зарас чІ потім, карту чи квартІру!
ya-7532• 25 июня 2024
Ответ дляПьяная вишня
Банк ПриватБанк.
в мене приват блоконув, бо хтось кинув допомогу на карту. Навіть зняти не змогла.
ya-7532• 25 июня 2024
Ответ дляДело было давно
Рас ,рас... кх кх,рас
?
ya-7532• 25 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Зарас чІ потім, карту чи квартІру!
що тут коїться? 🤔

автор Пьяная вишня • 25 июня 2024
Ответ дляya-7532
Які ліміти?
автор Пьяная вишня • 25 июня 2024
Ответ дляya-7532
Так от питання - яка причина, що заблокували? Якщо є дві родички, які перевели гроші між собою. Яким чином це може вважатись «підозрілою операцією»?
Фрикаделька• 25 июня 2024
Поповнюю без проблем. Це не заборонено законом. 29999 якщо з ідентифікацією
автор Пьяная вишня • 25 июня 2024
Ответ дляФрикаделька
Тобто, поповнити можна лише до 29.999? Це сума в місяць? Чи за одне поповнення?
Якщо через касу, то напевно ж паспорт будуть питати. Але не думаю, що це проблема.
ya-7532• 25 июня 2024
Ответ дляПьяная вишня
да, типа финмониторинг, может человек продает и не зарегился как фоп, ну и другие такие же глупые объяснения. Факт один: блочат по любой причине и деньги не отдают.
ya-7532• 25 июня 2024
Ответ дляПьяная вишня
Які ліміти?
это сколько поступало раньше на карту. Или указано в договоре как лимит операций.
Фрикаделька• 25 июня 2024
Ответ дляПьяная вишня
Ні, хоч 10.
29999 це за один раз. Щоб не тиркати по 5000грн
Фрикаделька• 25 июня 2024
Автор, сестра в Україні?
Якщо так, то зробіть наче це ви поповнюєте свою власну карту.
Фрикаделька• 25 июня 2024
Сестра підходить до терміналу Приват банку, вводить номер вашої картки. Для ідентифікації вказує ВАШ мобільний номер телефону. Вам надходить дзвінок про підтвердження, або просить вказати останні 4 цифри номеру. Підтверджуєте, або кажете сестрі ці чотири цифри.
Все, сестра поповнює.Але термінал ідентифікує її як вас. Тобто наче це ви поповнюєте свою власну карту.
Все просто, і фін моніторинг йде лісом.
автор Пьяная вишня • 25 июня 2024
Ответ дляФрикаделька
Автор, сестра в Україні?
Я не в Україні:)
І як це зробити? Телефон я поміняла на іноземний.
автор Пьяная вишня • 25 июня 2024
Ответ дляФрикаделька
Все просто, і фін моніторинг йде лісом.
А яку суму так можна? І номер у мене підвʼязаний іноземний.
Фрикаделька• 25 июня 2024
Ответ дляПьяная вишня
Тобто ви в Приват підвязали іноземний номер?
Я чесно не знаю, бо в мене прив´язка до українського. Спробуйте і побачите.

Сума залежить від банку, і налаштувань терміналу. Не більше 30000 в більшості. Але можна ж не один раз поповнювати. Через хвилину можна знов поповнити.
Можна 4 рази по 10. Як завгодно.

Дело было давно• 25 июня 2024
Ответ дляya-7532
?
Автор после моего расрас откорректировала зараС