Викачую яйцями• 25 июня 2024
Сьогодні є магнітні бурі? Щось мені весь день дуже погано
Таблетки головну біль не зняли.
ЧорноброваЯ• 25 июня 2024
Ответ дляМішечок щастя
Так само, може через погодні умови у Вас був дощ?
Не було доща
Викачую яйцями
• 25 июня 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ні, хмарилося,але не було
КарамбОлька• 25 июня 2024
От сьогодні задам те саме питання - чому ви своє слабке здоров´я намагаєтеся прив´язати до якихось зовнішніх факторів, до погоди, до місяця, до магнітних бурь? Я, повірте, дуже співчуваю вам і вірю у ваше погане самопочуття, але не можу зрозуміти, чому замість того щоб шукати причину та ліквідовувати її наслідки, ви шукаєте винних (природу)?
Сунуся в чужі справи• 25 июня 2024
Ответ дляКарамбОлька
Я теж шукаю 😎але згодна з вами на 100%
Викачую яйцями
• 25 июня 2024
Ответ дляКарамбОлька
Та тому,що подібні фактори впливають на самопочуття метеочутливих людей.
Вам цього не зрозуміти
КарамбОлька• 25 июня 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Вам цього не зрозуміти
Це якийсь діагноз - метеочутливість? Чи банальна недостача кваліфікації лікаря, до якого ви звернулися.
Воленс-неволенс• 25 июня 2024
А есть такие, кому всегда классно? Не грустно, нет слабости, не хочется лечь, а не скакать? Особенно после 40ка жизнь только начинается...метеозависимая, с ПА, депресом и прочими радостями жизни. Кстати, лично я в последнее время даже не знаю, на что грешить: атмосферное давление в норме, солнце, ну, чуть ветрено, свое давление тоже норм, а вот сегодня так же слабость после 12-ти, ничего неохота, кроме как поспать. И после сна не стало легче. День такой, вот и все.
Всех анонимов аноним• 25 июня 2024
Ответ дляХочу на Балі
Кожен день така тема
аналогічно. то голова, то сил нема, то коліно то руку крутить. це вже напевно вікове 🤣🫠