Ищу-брожу• 25 июня 2024

Взяла я замовлення на кабанчику. Чи справедлива це оплата?

За цей виріб 350грн. Дали лекала основних деталей, підборта сама робила. І кроїла повністю весь виріб , що зайняло 2 години у мене. І шила все ще…цілий день короче, з 10 ранку і по 20 вечора. Втомилась жах…спину скрючило. І що це все за 350 грн…. Роботи купа! Сказала замовниці що мене не влаштовує така оплата, бо вона відразу 2 штуки хотіла аби я пошила. Кажу принаймні 700грн за роботу, за 1 виріб. Каже що треба подивитись що я там нашила взагалі і фото не підходять. Аби відправила їй готові вироби і тоді вона вирішить скільки мені платити. Я відчуваю що в мені знайшли дешеву робочу силу…Ще і світло у нас в будинку вдвічі дорожче ніж у інших (не підʼєднаний до міста). Мене за дуру геть виставили. Але я про тупила коли погодилась на 350грн… але я на одну річ погоджувалась. А вона сказала що відправить тканину на дві речі відразу …тепер я кажу так що по оплаті. Якщо вартість не будете підіймати то я другу робити за 350 грн цілий день не буду. Каже вирішуйте як хочете…
Але у мене ніяких гарантій виходить..все тільки як їй заблагоразсудиться! Або я 350 грн отримаю, або 1400…
Що думаєте? Робити другу чи ні? Чи може мене взагалі обмануть і хоч і зроблю 2, а заплатять за одну і 350…
Це моє перше замовлення.
У неї три відгуки в профілі лише . Але позитивні
Не рахую, а вважаю• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Взагалі 5-6 штук на постійній основі було вказано в замовленні . Але оплата 350 за виріб. Я не оцінила відразу обсяг роботи нажаль, бо новачок ще(
Ну так первая всегда сложно, дальше будет легче, там простите особо то и шить нечего . А если сразу по 2-3 конвейером отшивать то норм. Ну и Вы когда брали заказ видели что хотят и сколько платят?
Не рахую, а вважаю• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Каже що не буде нічого оплачувати доки не подивиться особисто, для цього їй треба відправити, бо по фоткам оплачувати нічого не буде
Отправьте наложкой или закиньте на олх она пусть оформит олх доставку там сейчас и Укрпочта дешёвая. Она же Вам ткань не побоялась отправить? Отправьте изделие ткань оставьте у себя
Не рахую, а вважаю• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Але вона мені ж повірила і тканини рулон відправила і виріб готовий для зразку. І це все на слово. Тканина і виріб грошей коштують… а вона відразу відправила. Навіть про досвід роботи мій не питала, нічого…
Ну так в чем проблема тогда отправить 1 изделие? Если у Вас куча ткани и готовое изделие остаться.
Сусідка знизу• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Авжеж не гроші це 350 грн аби за них стільки працювати. Оно і взагалі маю безкоштовно шити пишуть. За відгуки. Наче день мого життя вартує одного відгуку. Ви лише погляньте що пишуть !!!
Автор, 14 років тому я починала працювати на одній фріланс-біржі за відгук. Тільки отримавши пару таких відгуків, я змогла підшукувати собі платні проекти. Зате зараз в мене кілька сотень відгуків, маса задоволених клієнтів, які до мене звертаються повторно, і величезний досвід. А ви і далі смійтесь з праці за відгук і сидіть без роботи, зате горда.
Залізний занавіс• 25 июня 2024
Автор, Вы меня простите конечно, но если Вы швея и у Вас за 1 день спину скрючило, то как Вы вообще работать дальше собираетесь?
Рассказывать клиентам про завышенные тарифы на электроэнергию (они тут при чём? это ваши проблемы) и больную спину?
Взять заказ, не оценить трезво объем работы и теперь туда-сюда за деньги заказчицы её материал гонять по почте?
Ей эти пересылки золотые выйдут, с такими исполнителями.
Асталависта бэйби• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Автор, а разве кабанчик не предварительную стоимость считает с припиской ,, цена окончательная оговариваться,,? Или это вы уже так оговорили на 350?
Залізний занавіс• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Я досі тільки для себе кроїла і шила і конструювала. Для людей на замовлення це вперше взяла , цін не знаю.
Так Вы проф. швея или самоучка? Непонятно.
автор Ищу-брожу • 25 июня 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Вартість такої роботи то 800-1000 грн. Я зробила за 350. І + їй оплатити доставки дві. Що їй золоте вийде? Це я тут натупила. А я не швея, займаюсь як хобі цим. От вирішила трохи заробити за можливості.
Летюча помилка• 25 июня 2024
От кому цікаві оті ваші страждання?
Спробували один комплект, отримали свої кошти, відправили назад якщо на вашу нову ціну не погоджуються. ВСЕ.
Незламна• 25 июня 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Кажіть,що за друге ціна вже буде інша ,близько 1000 грн. Бо 350 грн зараз зовсім не великі кошти,на один раз в магазин сходити. Продавцям платять і те більше за монотонну роботу,а ви багато вчилися цьому ітп
А потім буде: українські бренди зажралися з цінами) Цікаво, в яку ціну даний виріб оцінив би форум у темі іншого контексту)
СhanelKa• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Вам правильно вище писали - ви новачок на ресурсі /тому рейтинг то важливо
Не рахую, а вважаю• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ну что Вам сказать автор, шить на заказ людям Вы не сможете ибо цены себе не сложите
автор Ищу-брожу • 25 июня 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
На кабанчику вказано 350. За 1 річ. Але якщо мені сподобається то можу на постійній основі відшивати … але мені не сподобалось бо я відчула шо продешевила коли уже зробила річ.
автор Ищу-брожу • 25 июня 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Після курсів + для себе вже рік шию. На роботі не працювала за цією професією
Не гавкаю- но охраняю• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Вы странная, капец. Согласились на 350 грн, а теперь возмущаетесь, что цена такой работы 800-1000 грн. Почему сразу об этом не сказали, перед тем, как вам отправили ткань? Впечатление, что вы вообще никогда не шили, если не смогли понять, сколько у вас времени уйдет на шитье этой кофты. Вы думали за 2 часа все сделаете? С такими заскоками может реально лучше оставить шитье как хобби и шить для себя?
ПодругаМужа• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
А чому ви не хочете показати результат? Три сторінки з пустого в порожнє, замість одного фото!
автор Ищу-брожу • 25 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Я то тепер якраз і зможу, тому що дурних вже нема, і буду адекватну оплату брати за свій труд і час, а не ці копійки, що в ательє низ джинсів підгортають за них.
Залізний занавіс• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Ну так Вы натупили - значит Вы и отвечаете материально за это.
А на ходу цены себе придумывать для непрофессиональной швеи слишком странно, я считаю.
И да, тут пишут, что джинсы по 150-200 подшивают. А я у соседки-швеи по 80-100 подшиваю, и что? Она сама цены озвучивает, я плачу.
Вы тоже согласились на 350, потом в прыжке переобулись и уже 800-1000 хотите. В итоге схлопочете плохой отзыв и вообще ничего не заработаете на том Кабанчике. Нехороший старт сами себе устроили.
Не гавкаю- но охраняю• 25 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Сложит, только после того, как отошьет. Так и представляю объявление автора «Шью на заказ. Цену за изделие формирую и сообщаю уже после того, как вещь пошита и готова к отправке»
автор Ищу-брожу • 25 июня 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Я кажу що другу річ не буду шити за 350, про яку ми не домовлялись, а точніше домовлялися що зроблю другу якщо мені сподобається і все підійде. То після першої мені не підійшло, отже другу за 350 я робити вже не хочу , а хочу на другу повісити ціну!
Асталависта бэйби• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Кабанчик сам предварительно оценивает . Вы должны были оговорить цену свою, а не просто согласиться
Куплю орехи• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Повільно зате якісно. Інд пошив це вам на мас маркет.
Це не Інд пошив, якщо партія
Інд пошив - це за мірками на певну особу в єдиному екземплярі
Хочу барабульки• 25 июня 2024
Я знаю, що на кабанчика ще й комісія є, люди там собі клієнтів шукають, а потім ціну підвищують
Залізний занавіс• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Тогда правы те, кто пишут, что Вы цены себе не сложите. Не швея, а курсистка. Шейте себе самой дальше и не морочьте людям голову.
Вічний двигун• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
ну, вот одну и отправьте по этой цене.
в дальнейшем она вам не заказчик.
хотя и вы не понятно что за швачка.своё изделие вы здесь показали?
и кому интересно каким трудом вам эта работа далась?
вы еще дворничек 50+ спросите об оплате их труда, когда они в мусорку загружают диваны с помойки.
Не гавкаю- но охраняю• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Вы могли бы нормально все обсудить с клиентом. Сказать, что первую пошили за 350, а если ей понравится работа, то последующее сотрудничество возможно при условии пересмотра цены. Но нет, вы начали жаловаться, что не оценили объем, протупили, устали, долго работали и теперь хотите 700 грн, а не 350, на которые договорились изначально. И это при том, что вы уже пошили изделие и не можете просто отказаться от заказа, вернув заказчице ее ткань
Залізний занавіс• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
Брать можно только когда дадут )))
А с такими приколами у Вас просто не будет заказчиков, после первого же отзыва. Я бы к такой не пошла ничего шить.
Не гавкаю- но охраняю• 25 июня 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Брать можно только когда дадут )))
Так никто бы не пошел
Свекруня• 25 июня 2024
Вже не знаю розцінок, цікаво скільки коштує прошити 1метр штори чи постільної білизни. Питання до швачок.
Вічний двигун• 25 июня 2024
Ответ дляИщу-брожу
вы согласились, а она вам доверила материал без предоплат.
но потом у вас спина заболела и 340 мало...
отказывайтесь и верните обратно всё, что человек вам доверил.
для профшвей заказ чем больше, тем лучше.
один раз раскроила и шьет как автомат, а вы там розы-мимозы вышиваете...
ещё напишите, что душу свою вкладываете в каждое изделие и это должно быть оценено...