Ні за холодну воду• 26 июня 2024

брекеты и импланты

поговорите со мной, а то второй день расстроена(
у дочки нет двух зубов внизу единиц или двоек( так ортодонты и не поняли), наблюдались с 5 лет. сейчас дочке 13, в сентябре 14. все зубы выросли, время ставить брекеты. нужно раздвигать нижние зубы под один😳 или, если получится, то под два имплата(
что-то я ошарашена этим и расстооена(
Лукава_Кiшка• 26 июня 2024
Не засмучуйтесь. Зараз роблять хороші імпланти.
Душка-свекрушка)))• 26 июня 2024
А молочних також не було? У мене були молочні, потім ставила імпланти, бо постійних не було.
ЯкаКраля• 26 июня 2024
в нех в принципі нема тих зубів? не виросли? чи постійні випали чи з інших причин втрачено?
автор Ні за холодну воду • 26 июня 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
были молочные все, потом выпали и выросли только 2 вместо 4 передних. сделали панораму, а зачатков нет
автор Ні за холодну воду • 26 июня 2024
Ответ дляЯкаКраля
не было зачатков двух зубов изначально (
Лепешечка• 26 июня 2024
Автор, я як раз завтра йду з донькою на заключний етап інплантації 2 верхніх двійок. Не засмучуйтеся, процес довгий, але вибору у вас нема, поносить брекети з протезом, потім імплантуєте…
ЯкаКраля• 26 июня 2024
Ответ дляНі за холодну воду
ну тоді як мінімум декілька експертів хай проконсультують Вас. щоб обрати отимальне вирішення.
А не успадковане? чи чому так - не кажуть?
МамОмужа• 26 июня 2024
А сыну наоборот вырвали четыре коренных зуба. Челюсть маленькая, зубы большие и поэтому растут в 2 ряда. Сейчас брекеты ставим з
ЯкаКраля• 26 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
а у Вашої також як і у авторової доньки не було зачатків 2х зубів? лікарі не кажуть з чим то могло бути зумовлено?
автор Ні за холодну воду • 26 июня 2024
Ответ дляЯкаКраля
не наследственно, у нее и восьмерок нет зачатков, узенькая челюсть. Первый ортодонт говорил, что сейчас все чаще такое встречается- эволюция
Лепешечка• 26 июня 2024
Ответ дляЯкаКраля
Так, молочні всі були, а корінних двійок не було в зачатку, сказали, що зуби дитини формуються на 4-му місяці вагітності і це спадкове, хоча вагітність протікала в мене без проблем і в роду всі з зубами) хз
автор Ні за холодну воду • 26 июня 2024
Ответ дляМамОмужа
тоже не сладко(
удачи к красивый и здоровой улыбке💐
автор Ні за холодну воду • 26 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
аналогично, беременность была легкой)
МамОмужа• 26 июня 2024
Ответ дляНі за холодну воду
тоже не сладко(
удачи к красивый и здоровой улыбке💐
Спасибо! Взаимно!
автор Ні за холодну воду • 26 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
скільки доньці років зараз?
Душка-свекрушка)))• 26 июня 2024
Бачите нас уже двоє знайшлося, ми еволюціонували раніше позбувшись не потрібних зубів)
Навіщо розсувати? Порушується прикус, жувати не зможе?
Тут хоч засмучуйся, хоч ні, а запропоноване лікування складне, тривале і не дешеве. Але все лікується і виправляється, принаймі не буде в роті дірки або обпиляних зубів під міст як раніше.
автор Ні за холодну воду • 26 июня 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
це точно😁 так і знала, що тут разрадять)
так, починається травматичний прикус і донька комплексує через зуби з проміжками знизу (
Лепешечка• 26 июня 2024
Ответ дляНі за холодну воду
скільки доньці років зараз?
18, імпланти ставлять коли щелепа вже не росте, брекети теж носить з 13, які роздвинули і тримали місце під майбутні імпланти, але в неї щелепа нормальна, зразу сказали, що місце для 2 повноцінних зубів буде. І зуби мудрості в неї всі прорізані вже
автор Ні за холодну воду • 26 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
дякую🥰
зубів мудрості немає також
Лепешечка• 26 июня 2024
Ответ дляНі за холодну воду
дякую🥰
зубів мудрості немає також
То вам і краще, бо нам би прийшлось їх ще видаляти перед імплантами, якби вони не вилізли ще
ЯкаКраля• 26 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
ніяких антибіотиків не приймали при вагітності?
виходить що молочні 2ки були, а після випадіння молочних там пусті місця між одиничками і трійками?
не знала що так буває - чомусь думала, що раз молочні там були, то мають і корінні вилізти.
ЯкаКраля• 26 июня 2024
Ответ дляНі за холодну воду
аналогично, беременность была легкой)
також моложні на тих місцях були і просто тупо пусті місця на місцях їхнього випадіння з тих пір?
і також ніяких антибіотиків ні за пару місяців вагітності ні під час вагітності не приймали?
ЯкаКраля• 26 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
тобто вона років 10 там з дірками? і як брекети там де нема зубів? чи там щось тимчасове сставили?
і чому аж 5 років брекети довелося?
Лепешечка• 26 июня 2024
Ответ дляЯкаКраля
Не приймала ліків і не хворіла я жодного разу за вагітність, може десь далеко в роду у когось і була така проблема. Воно не те, що ростуть , а там де нема дірки, а просто як рідкі зуби, місця їм вистачає і вони собі двигаються при рості як хочуть, може фотку знайду
ЯкаКраля• 26 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
а вони рівненько вилізли? і не прийшлося видаляти 8ки?
ЯкаКраля• 26 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
о, було б цікаво фото, якщо можна при нагоді?
Лепешечка• 26 июня 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ось на фото так виглядало до брекетів, одиниці і трійки відразу йдуть, двійок нема, і ті собі порозходилися як їм хочеться, бо місце гуляє
автор Ні за холодну воду • 26 июня 2024
Ответ дляЯкаКраля
ніяких антибіотиків, взагалі не хворіла під час вагітності (
не зовсім пусті місця, а величенькі проміжки між зубами, але недостатньо місця для двох зубів, для цього і треба брекети
Лепешечка• 26 июня 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Ось гляньте моє фото, скільки було місця між зубами, у вас менше?
автор Ні за холодну воду • 26 июня 2024
Ответ дляЛепешечка
в нас менше місця між зубами(