Стрекозей• Изменено 26 июня 2024
Посоветуйте аккумулятор для заряда компа при отключении света
Недорогой, но хороший.
Им, кроме компьютера, можно питать холодильник.
Великий сатирик• 26 июня 2024
Если холодильник инверторный, то хватит Блюетти ЕВ3А часа на 4 спокойно, он же не все время работает. Ну и на комп хватит на 3
Если холодильник обычный, то недорого не получится
Natal_ka91• 26 июня 2024
Тисяч 10-15, якщо мова йде про зарядну станцію типу блуетті, екофлоу, all powers
Оно само купилось• 26 июня 2024
У меня блюэтти ЕВ3А 268 вч,муж говорит,что комп не потянет,не проверяла,боюсь сгорит ещё,стоил семь тысяч
Невгамовна сила• 26 июня 2024
Зарядні потрібно дивитись по потужності.
У мене дві - одну купила, іншу видали від роботи.
На 500 і на 700.
Потім дивитесь потужність приладів, які хочете заживити.
Якщо холодильник 300, наприклад, , а зарядна на 500 - потягне. Якщо холодильник + комп 800 - потягне, але не надовго.
У всіх зарядних є пікове живлення - тобто потужність 500, але можна 1000 максимум але ненадовго. Якщо 700 - то максимум 1400 (в 2 рази).
І ще є критерій - швидка зарядка. В Екофлоу вона є. Заряджається дуже швидко - з нуля за 40-60 хв. А от в інших може не бути. В моїй другій немає. З 12% до 100 заряджалась майже 3 години. А не завжди стільки світло є, щоб зарядити. Зато дешевша набагато.
При чому дивитись потрібно потужність саме ваших приладів. Бо наприклад, комп в мене потужний, а у сусідки в 2,5 рази менше тягне. Так само з холодильниками - вони різні
На 500 і на 700.
Вишня на торті• 26 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
У нас allpowers 900 дол, 10-15 тысяч на комп и холодильник это на 1-2 часа работы
Цукрові вишні• 26 июня 2024
Ответ дляОно само купилось
Не сгорит, но время работы ограничено самой мощностью станции. Нормальная, в Украине, сейчас, наверное, под 80 тыс. грн. За границей, тоже подняли цены(
Natal_ka91• 26 июня 2024
Ответ дляВишня на торті
В мене теж, але там потужніша станція, і є проста genergy, але її не раджу. Світло ж не вимикають поки на півдня, ноут частково деякий час працює, холодильник теж певний час тримає + є інші можливості втримати холод. Тому на бюджетній станції можна протягнути за умови якщо виключають години на 3-4. Якщо довше, чи готуватися на зиму, то звісно, нікуди без дорогих станцій.
Автору можу порадити ще докупити додаткову батарею до ноутбука, це ще +1-3 год
Стебель березы• 26 июня 2024
в нас екофлоу - ноути, холодильник, котел, але це не бюджетний варіант
Стрекозей
• 26 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
У мене не ноут, а комп´ютер, мені для роботи потрібен великий екран.
Natal_ka91• 26 июня 2024
Ответ дляСтрекозей
Тоді з бюджетних варіантів зарядних станцій вистачить ненадовго, якщо потрібно ще й холодильник заживити.