Угадайс• 26 июня 2024

Ситуація...щоб ви робили. ?

Ви на відпочинку з дітьми в Туреччині, а маємо ще добути 5 діб, а чоловіка зловили ТЦК і відправили одразу в учебку..я хочу зірватись і їхати зараз додому..
Результат:
вже голосів: 585
415 (70.94%) Що робити
170 (29.06%) Їхати зараз додому
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
А коли людина в учебці, що заплату отримують ці хлорці, що в учебці? Я працюю.
Отримують близько 20 тис. Напишіть йому свій номер карти))). Але в перший місяць йому на себе треба трохи витратитись

автор Угадайс • 26 июня 2024
Ответ дляСірничок
Дзвінок був у МО? Якщо є довідка з військомату, що не підлягає мобілізації, то забрати не могли.
Немає такої довідки
Просериарила молодость• 26 июня 2024
Ответ дляСірничок
Был конечно, забрали, проходит учения(
Звездолётчица• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
В напрямку Львова, чка учебка поки ненаписав
Не боїтеся, що в учєбку прилетить?
Фляшка на трьох• 26 июня 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Автор,вашего мужа без его подписи,без его согласия никто никуда бы не отправил.Может,он сам хотел и ждал,что бы вы уехали.
Да, было бы смешно, если б не было так грустно.
Друг нашей семьи решил отдохнуть. Поехали семьей в Карпаты. На дороге проверка доккментов. Поцдемся с нами и все. Больше жена его не видела. Бегает теперь где-то с автоматом в Закарпатской области в учебке.
Он уже был в военкомате раньше, проходил комиссию, у него там проблема со спиной и его пока.не брали. А тут уже здоров.
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Не боїтеся, що в учєбку прилетить?
Адресу ніхто не вказує, не смішіть. А то тут пишуть, що забирають телефони. Забирають тільки в одній і геть не там
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Был конечно, забрали, проходит учения(
Який діагноз ВЛК і інвалідність?

Звездолётчица• 26 июня 2024
А мені не смішно. В цій темі напрямок вказали, в іншій ще якісь відомості. Кому треба, за крихтами інформації зберуть дані. Краще тримати язик за зубами, бо крізь зрадників купа
Миссис Буркул• 26 июня 2024
Якщо він на навчанні,це на полігоні,то вже все.Речі,як приїдете завезете.
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Про всі учебки? Відомості і так є, не переймайтесь. Вас не хвилює в цій темі призив ховати чоловіків і як наслідок чекати підарів кацапів? То є норм
Леплю из пластилина• 26 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
А нашо ви їхали якщо знали що його можуть забрати, краще ці гроші витратили щоб чоловіка вивезти, в нашому місці якщо тцк чоловіків лове, вони питають - будете домовлятися чи ні, домовлятися тисяч 10 коштує, але вони самі і відправляють потім закордон, в нас так знайомий вийшов в магазин, його зловили, а ввечері він вже був в Молдові, навіть дома не був, сам в шоці
10 тыс долларов ?
автор Угадайс • 26 июня 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Не боїтеся, що в учєбку прилетить?
Ви нормальна людина!!!
автор Угадайс • 26 июня 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Я прям так і напишу той напрямок в який відправили
Не против• 26 июня 2024
Ответ дляСірничок
Порівняно з нашими с@ками-людоловами, кацапи вже не здаються чимось страшним. Ті свого часу мого чоловіка випустили.
І так, телефон в учебці забирають, а дозволять зателефонувати чи ні залежить від того, хто забрав. Учебка з якої вчора зеки тікали найдурніша в цьому плані.
Співчуваю автор, сама в Бг, а чоловік в учебці(
Як_наготую...• 26 июня 2024
Ответ дляАнонім Перший
Адвокат может подать на оспаривание Влк.
В любом случае если служить не хочется,то к адвокату надо идти
А смысл оспаривать? Автор вроде не писала, что муж болен
Як_наготую...• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
Свого часу це могла буи група, як мінісум..але то треба було робити свого часу зараз(((
А що змінилося зараз? Як є підстави - робіть групу
Анонім Перший• 26 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Писала потом
Як_наготую...• 26 июня 2024
Ответ дляСірничок
А звідки б в нього була така довідка?
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляНе против
Ви впевнені , що там зеки тікали? Так легко ведетесь на фейки?

Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
А звідки б в нього була така довідка?
Дуже часто пишуть про довідку з діагнозом, а інвалідності нема і діагноз в реалії не потребує її
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Писала, що з дитинства.
Звездолётчица• 26 июня 2024
Ответ дляСірничок
Не хвилює якщо чесно. Мене хвилює, що наші політики у війну розпилюють бюджетні кошти, вивозять своїх діточок в закордоння, бо вони не народжені воювати тощо. З якого дива прості смертні будуть мати бажання вмирати? Я розумію, що кажу неправильні речі і країну комусь захищати треба. Але рівень патріотизму з такими достойними прикладами впав (
Як_наготую...• 26 июня 2024
Ответ дляАнонім Перший
Писала потом
Непонятной болезнью без госпитализаций + автор не понимает, что за ’кровотеча’? Ну да, ну да
Markiza21• 26 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Плохая свёртываемость это не диагноз. Не вытащите вы его из учебки.
Да вы что…. Вы врач ? Плохая свертываемость это серьезное заболевание крови.Это чревато.
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Може бабця йому сказала, що ’проблеми’ через пару синців. Автор би знала діагноз,якби реально булв декомпенсація
Синди Кроуфорд• 26 июня 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Плохая свертываемость это не такой диагноз в карточке, по которому у вас будет белый билет, увы 😢
Сходите в гематологический стационар вас расскажут какие есть диагнозы там
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Ну всіх відпустити- для вас вихід. Ви точно не були під окупацією.
А автор недоговорює багато чого. Хай відпочине , в реаліях не всі це можуть. Навіть радію, що комусь це вдалось. Цк ж добре
Играю_на_кларнете• 26 июня 2024
Да ситуація канєшно жесть. Але як вам виїхати? Квпувати квиток окремо? Не факт ,що є. Добудьте вже ті 5 днів.
Ото країна, людей тупо з вулиці гребуть.
Не против• 26 июня 2024
Ответ дляСірничок
Це ви в рожевих окулярах. Я знаю про це від чоловіка, якого як і чоловіка автора бусифікували і доправили саме туди в учебку
Поліпривіт всім• 26 июня 2024
А що сам муж каже, може йому допомога потрібна, тоді треба їхати. Спитайте у нього