Угадайс• 26 июня 2024

Ситуація...щоб ви робили. ?

Ви на відпочинку з дітьми в Туреччині, а маємо ще добути 5 діб, а чоловіка зловили ТЦК і відправили одразу в учебку..я хочу зірватись і їхати зараз додому..
Результат:
вже голосів: 585
415 (70.94%) Що робити
170 (29.06%) Їхати зараз додому
ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
А нашо ви їхали якщо знали що його можуть забрати, краще ці гроші витратили щоб чоловіка вивезти, в нашому місці якщо тцк чоловіків лове, вони питають - будете домовлятися чи ні, домовлятися тисяч 10 коштує, але вони самі і відправляють потім закордон, в нас так знайомий вийшов в магазин, його зловили, а ввечері він вже був в Молдові, навіть дома не був, сам в шоці
Тцк отправляют за границу сразу,на каком основании? Странные вещи вы пишете. И автор десятку зелени вряд ли потратила на отдых.

Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
В напрямку Львова, чка учебка поки ненаписав
Мобілка з ним, там не блокують. Форму і гігієнічні отримає. Якщо кровотеча - в санчачтину. У нього скільки разів за рік були кровотечі і госпіталізація?
автор Угадайс • 26 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Ви так розказуєте, що ніби про це говорять по всіх кутках і у кожного питають! Я готова булаб вивести чоловіка, але невсі знають куди звертатись! Так можна і грошей лишитись і ще отримати якусь статтю
автор Угадайс • 26 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Якщо він пройшов медичну комісію, вже нічого вони не зроблять, раніше треба було думати а не відпочивати
Ви такі смішні, причому тут відпочинок!?
Весела пiсенька• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
То що можете без чоловіка лишитись то таке … головне відпочили
ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
При том,что надо было инвалидность делать. И конечно сам муж должен был об этом думать,а не вы.
Сірничок• 26 июня 2024
Так спитайте його думку. Ваша метушня не допоможе. Відпочинок після роботи теж треба.

ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Да она при чем, сейчас мы все можем мужа лишиться,как этого избежать, особенно если нет пятнадцати тысяч,чтоб отмазаться.
Сірничок• 26 июня 2024
Скільки разів на рік була госпіталізація через кровотечі?
ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2024
Ответ дляСірничок
Да понятно,что ни разу
Весела пiсенька• 26 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Отож треба було в першу чергу всі документи до ладу довести і думати за майбутнє а не за відпочинок
ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Так почему муж не думал?
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Да понятно,что ни разу
Тоді там і діагнозу нема, і в гематолога не був на обліку. Ох уж ці совєтчіці
автор Угадайс • 26 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ви свому зробили? Боже, що ви такі злі і звинувачуєте жінок!?
Весела пiсенька• 26 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так почему муж не думал?
Треба думати всією родиною, то авторці без чоловіка тепер дітей ростити, поки він воює
Гарнюнька• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
Він на початку війни був ТРО, а потім іх розформували і дані в військоматі вже були
Он обновил данные через приложение? Вообще всем тро-шникам предлагали контракты с всу потом. У нас на работе мужики по подписывали и сейчас служат в Киеве. И на работу ходят. Ясно, что в любой момент могут дернуть куда угодно, но хоть прятаться не надо.
автор Угадайс • 26 июня 2024
Ответ дляСірничок
Які, кровотечі?
Ленивица-красавица• 26 июня 2024
Автор,вашего мужа без его подписи,без его согласия никто никуда бы не отправил.Может,он сам хотел и ждал,что бы вы уехали.
ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Если нет денег и знакомств,то думать можно бесконечно. Это вообще -то взрослый мужчина,и в первую очередь его должно заботит,что делать,если дадут повестку.

Ленивица-красавица• 26 июня 2024
Документы муж не подготовил за 2 с половиной года и за 10 лет войны не думал.Или не хотел.
Просериарила молодость• 26 июня 2024
Брата мужа забрали на выходных. Сердце, почки, справка о снятии с военного учёта. Там человек вообще не боец. При виде автомата парализует.
ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
Які, кровотечі?
Ну гематомы,как плохая свёртываемость проявляется,если это тянет на инвалидность,как вы сказали
Весела пiсенька• 26 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так, ви праві, тепер дружині як дорослій жінці треба самій думати як бути одній з двома дітьми поки чоловік на війні
Родина має разом вирішувати такі питання, вони і вирішили - дружина у Туреччину відпочивати, чоловік в учебку
ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Так и будет,как все,ходить на работу и получать зп мужа.
автор Угадайс • 26 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А коли людина в учебці, що заплату отримують ці хлорці, що в учебці? Я працюю.
КохайтесьЧорнобровi• 26 июня 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
СЗЧ, мабудь. Самовільне залишення частини
Служба в збройних силах
ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
Получают что-то,но к него там свои траты будут. У вас уже фаза смирения?
Фляшка на трьох• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
Вещи даже недали собрать, душа ненаместе..уже недовідпочику
А чим ви допоможете? Зриватись, їхати, гроші втрачати.
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
Які, кровотечі?
Ви ж пишете, що є проблеми. Чи тромбоз у нього? Якщо він так само загадками говорить з людьми, то явно були проблеми з документами
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Дзвінок був у МО? Якщо є довідка з військомату, що не підлягає мобілізації, то забрати не могли.