Угадайс• 26 июня 2024
Ситуація...щоб ви робили. ?
Ви на відпочинку з дітьми в Туреччині, а маємо ще добути 5 діб, а чоловіка зловили ТЦК і відправили одразу в учебку..я хочу зірватись і їхати зараз додому..
Результат:
вже голосів:
415 (70.94%)
Що робити
170 (29.06%)
Їхати зараз додому
ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2024
Ответ дляMarkiza21
Да вы что…. Вы врач ? Плохая свертываемость это серьезное заболевание крови.Это чревато.
А вы что,где этот диагноз у него подтвержден ,было бы чревато уже давно все проявилось бы,мало ли что автор говорит,справка нужна
Уравнобешенная• 26 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
А нашо ви їхали якщо знали що його можуть забрати, краще ці гроші витратили щоб чоловіка вивезти, в нашому місці якщо тцк чоловіків лове, вони питають - будете домовлятися чи ні, домовлятися тисяч 10 коштує, але вони самі і відправляють потім закордон, в нас так знайомий вийшов в магазин, його зловили, а ввечері він вже був в Молдові, навіть дома не був, сам в шоці
10 тысяч чего
Уравнобешенная• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
Ви такі смішні, причому тут відпочинок!?
Я так с начала войны сижу, поняла что не дай бог, что можно сделать.. Руки опускаются.
Уравнобешенная• 26 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Да она при чем, сейчас мы все можем мужа лишиться,как этого избежать, особенно если нет пятнадцати тысяч,чтоб отмазаться.
А видели как цена улетели на разные транспортные средства, велики и самокаты, это же просто пи.. Ец
Княгиня пітьми• 26 июня 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Може краще адвоката, який знайде якісь способи
Якщо чоловік автора підлягає мобілізації, то чім адвокат допоможе?
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляНе против
Це ви в рожевих окулярах. Я знаю про це від чоловіка, якого як і чоловіка автора бусифікували і доправили саме туди в учебку
Так а чого тожі ваш з телефоном? Всі ж пишуть, що забирають? Чи польові голуби
Бойова• 26 июня 2024
Ответ дляЗвездолётчица
А мені не смішно. В цій темі напрямок вказали, в іншій ще якісь відомості. Кому треба, за крихтами інформації зберуть дані. Краще тримати язик за зубами, бо крізь зрадників купа
Смотря с какой стороны карты стоять, это направление очень условно не чудите)) все равно, что сказать в направлении моря.
Злива інформації• 26 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
То що можете без чоловіка лишитись то таке … головне відпочили
ви коли їдете відпочивати, то всіх близьких с собою берете: батьків з обох сторін, браті-сестер6, котів-собак?
Бо поки ви відпочиваєете, все что завгодно може статись.
До чого ваш безглуздий коментар?
Взагалі перестати відпочивати?
До чого ваш безглуздий коментар?
Взагалі перестати відпочивати?
Сірничок• 26 июня 2024
Автор злилась, на пляжі гріється. Діагнозу нема в чоловіка, млбілізації підлягає,кіпіш навела. Задачу виконала.
Але всеодно цікаво як то з ТРО на гражданку відпустили,а не мобілізували.
Те, що не повинні хапати на вулицях і гнид на місцях треба вішати- підтримую 100%
Княгиня пітьми• 26 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Він з 10 шт в кишені ходить?
Угадайс
• 26 июня 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
А що сам муж каже, може йому допомога потрібна, тоді треба їхати. Спитайте у нього
Сказав, що бути на відпочинку
Не против• 26 июня 2024
Ответ дляСірничок
Не кожного дня. Написала ж , що повернення цілком залежить від того, хто забрав.Вчора телефон був, навіть інтернету трохи. Сьогодні ще ні, значить в найкращому випадку дадуть ввечері на пару слів, ні, то може й завтра-післязавтра. І це він в групі, де є невеликі послаблення, через те що не знають де їх далі доправити. Ще момент, ніякі відношення саме в цієї учебці не працюють.
Сірничок• 26 июня 2024
Ответ дляНе против
Про відношення в курсі. Якщо він на поверхні, то заборона дзвінків, причини, думаю,ви знаєте. Було ж таке, що вирахували скупчення людей за сигналами. Добре, що хоч харчування покращили,змінили поставщика. Рік тому був повний треш, ті поварихи й постачальники крали як навіжені. Форму й решту дають, хоча розмір може бути не той,якщо закінчились потрібні. Але комарі й мошка там сцуки страшні
Княгиня пітьми• 26 июня 2024
Ответ дляУгадайс
А коли людина в учебці, що заплату отримують ці хлорці, що в учебці? Я працюю.
Хлорку на отримують, зарплату так.
Уравнобешенная• 26 июня 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Да ситуація канєшно жесть. Але як вам виїхати? Квпувати квиток окремо? Не факт ,що є. Добудьте вже ті 5 днів.
Ото країна, людей тупо з вулиці гребуть.
Ракеты и свет это на десятом месте...
ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2024
Ответ дляУравнобешенная
10 тысяч чего
Если б гривен,то в Украине одни бабки и дедки остались
Вкуси мене• 26 июня 2024
Ви ж йому нічим вже не допоможете, можете взагалі за кордоном залишатися
Уравнобешенная• 26 июня 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так там речь о просто отпустить а не заграницу свалить можно!
Уравнобешенная• 26 июня 2024
Кто бы сказал в 21 осенью, в кредиты бы залезла, только не уехать с Европы тогда всей семьёй..
Интересна реакция на тему - рука лицо, кто все эти люди.. Автор, держитесь.
Уравнобешенная• 26 июня 2024
Ответ длямадам Везувий
Ну явно не гривен
Просто чтоб отпустили домой?
це вже краина мрий
Organic• 26 июня 2024
Ответ дляСірничок
Мій чоловік був в ТРО з початку війни . Контракт не підписав. Не мобілізували
Нічого дивного
Його брат також не підписав . Київська обл
Нічого дивного
Спасу мир• 26 июня 2024
Ответ дляАнонім Перший
Адвокат может подать на оспаривание Влк.
В любом случае если служить не хочется,то к адвокату надо идти
Моя коллега с мужем заплатили 2 тыс долларов адвокату и ничего не могут сделать .
Только переквалифицировали ранние с лёгкого на средней тяжести .
Ему ногу по кускам сшивали ,все мышцы были оторваны ,а написали как вроде бы сделали косметическую операцию.
Врачам тоже указ дан ,чтобы не писать правильные диагнозы раненным.
Демократия по всем фронтам ((
оксюморон• 26 июня 2024
Ответ дляir.zhuck
А чим ви допоможете чоловікові?
Краще телефонуйте адвокатам-чоловікам, що в Україні .
Але якщо все добре з здоров´ям в у вас не 3 дітей, то нічого не зробите
Моя знайома так шукала адвоката і чомусь чоловіки-адвокати всі відмовлялись, знайшла жінку-адвоката. Вона допомогла, бо були порушення при проходженні влк.
Простоваля• 26 июня 2024
Неприятно удивлена ответами.
Как можно отдыхать, когда любимый человек попал в беду?
Я бы мчалась, искала бы адвокатов, узнавала бы, что нужно.
Вот тебе и ’надёжный тыл’, жесть.😔
Ленне-Рейма• 26 июня 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Ой, та будьте такими наївними. Всі ці учебки, аеропорти, склади є на картах і документах ще з часів ссср. Думаєте їх хтось кудись за цей час переніс?
Иванка Бур• 26 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Нихрена себе у вас там оперативность !))) , так прнимаю, локацию не раскроете))