сЛАдКОежКА• 26 июня 2024
набряки і сидяча робота, чи є взаємозв´язок?
по ниркам все гаразд, по серцю-в минулому році оперувалась , було обстеження, теж все добре. сиджу і в кінці дня набрякають ноги( гудять( приходжу додому, якщо полежу, через дві годинки набряки минають. обличчя не пухне. помітила, що вени проступили ближче до шкіри на ногах. це застій лімви чи малорухливий спосіб життя поки на роботі чи це варикоз починається? по щитовидці все добре, аналізи здані, узд зроблене. допоможіть розібратись , будь ласка, до якого лікаря йти і що здавати?
Проня_Прокоповна• 26 июня 2024
Да да да , а у меня еще и свищ появился на копчике, а мне всего 21 было
Пушап Мі мі• 26 июня 2024
Купіть подушку масажну, робіть розминку періодично. Це проблема, майже у всіх ’сидячників’.
ХикориДикори• 26 июня 2024
Скільки п´єте води на роботі?
Мала схожу проблему, коли нехтувала режимом пиття. Третій тиждень п´ю не менше 1.2-1.3 л чистої води впродовж робочого дня (кава не рахується), набряків немає.
Потринділиця• 26 июня 2024
Тоже сидячая работа и ноги отекают. Пью воду, лишнего веса нет, наоборот.
В обед выходу и около часа хожу по улице. И на работу иду на другую остановку, чтоб пройтись немного.
Даю справку• 26 июня 2024
Я когда у флеболога была, то он посоветовал пропить детралекс и гольфы носить с наименьшей компрессией. Так же сказал, что легкие физнагрузки тоже не помешают.
сЛАдКОежКА
• 26 июня 2024
Ответ дляПотринділиця
поза роботою ходжу, можу і 7-10 км в день пройти (не кожен день) але оце сиджу грибом( питний режим в межах літри води на роботі, зранку 500 мл і ввечері
сЛАдКОежКА
• 26 июня 2024
Ответ дляSo_so
Я пью Детралекс, врач назначил
у Вас теж таке було? допомогло?
сЛАдКОежКА
• 26 июня 2024
Ответ дляХикориДикори
Скільки п´єте води на роботі?
на роботі до літра води випиваю, і зранку і ввечері ще по 0,5 л, тобто +1 л ще
сЛАдКОежКА
• 26 июня 2024
Ответ дляДаю справку
іноді зранку роблю зарядку, хвилин 20-25 максимум. і лімфодренаж, і від зажимів і пілатес і статичні вправи
Даю справку• 26 июня 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Сходите на консультацию к флебологу.