Дайте подуться• 26 июня 2024
Варикоцеле у мужа, можно поднимать тяжелое?
Операции еще не было
175см55кг19лет (она)• 26 июня 2024
До операції, думаю, не варто. А чого тягнете, хіба воно йому не болить?
Птица секретарь• 26 июня 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Воно може і не боліти, якщо там 1-2 стадія.
У мого сина на медогляді хірург побачила. Ніяких скарг у нього не було.
Дайте подуться
• 26 июня 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Терпимо
Дайте подуться
• 26 июня 2024
Ответ дляПтица секретарь
Тяжке лікар не забороняв носити?
Дайте подуться
• 26 июня 2024
Ответ дляПтица секретарь
Просто треба буде прям тяжке піднімати, він грузчиком підпрацьовує, тому думаю чи варто
Автопортрет нурофена• 26 июня 2024
Ответ дляДайте подуться
Це навантаження і на вени теж. На ногах вени в нормі?
175см55кг19лет (она)• 26 июня 2024
Ответ дляПтица секретарь
Зрозуміло. Я питаю, бо коли у сина було виявлено, то ми і поїхали в лікарню, бо воно у нього боліло. Як пише автор, терпимо, але нащо ж терпіти, якщо можна прооперувати. Сину тоді зробили терміново, то я і цікавлюся.
Дайте подуться
• 26 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так, ноги впорядку
Автопортрет нурофена• 26 июня 2024
Ответ дляДайте подуться
Так, ноги впорядку
Вибачте, а він має відстрочку або непризовний? Краще зробіть операцію, а вантажником потім
Дайте подуться
• 26 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Зараз і людей з інвалідністю забирають, а ця хвороба не вважається складною((
Птица секретарь• 26 июня 2024
Ответ дляДайте подуться
Тяжке лікар не забороняв носити?
Важке не піднімати. Спорт заборонив. Зараз після операції такі самі умови - без важких фізичних навантажень та всіляких турників, плавання і т.ін. На місяць-півтора
Автопортрет нурофена• 26 июня 2024
Ответ дляДайте подуться
Я про те, що краще лікувати зразу, бо бувають ситуації, коли не до лікаря. І вага броніка велика. Взагалі і в сирний час треба дбати
Прагматик флегма• 26 июня 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
В мене колишній служить з таким в ССО. Кажу роби операцію- ніколи йому. Воює