Саджу все зарання• 26 июня 2024

я в складній ситуації, почуваюсь наче ото мене в глухий кут загнали ....

на роботі працюю в чоловічому колективі. і одна ще дівчина яка косить під тупу аби поменше працювати, насправді та ще хитра лисиця. так от..постійні і безпереривні "підніжки" мені від колег чоловіків. постійні! ситуації одні і ті самі, робочі моменти, але кожного разу знайдуть до чого причепитись, хоча там ніяких проблем нема. (а почалось все з того що я з тих жінок що "все сама", так от і це бісить декого, назвемо його Д. який керує всім цим балаганом) так вони всі дружочки типу там, знаєте як почесати люблять язиками бува, гірше ніж ото ми з вами, чесне слово! і от ці дружочки Д. ставили мені ці "підніжки" доки я вже геть не змогла це терпіти і прийшла ж до Д. який був цьому дуже радий, що я визнала те що не справляюсь. а більш за те, перед цим була показатєльна сцена: очередні "підніжки" почались, так цей Д. прийшов і всі тут же позатикались і працюють наче і не вони тільки що все це казали. а він стає на їх сторону, спеціально. а мені потім говорить " вони тебе морально задавили, тому що вони відчувають що тут колектив здорових дорослих чоловіків, і вони мають слухати якусь дівчинку, це на енергетичному рівні" та ще я і молода до речі, а всі старші вони. так то була "показатєльна сцена хто тут "самець" і якого всі слухають. але все це повторюється знову і знову, хоча я знаю що я права, а Д. все одно стає на їх бік прикриваючись якимись абсолютно ідіотськими аргументами, що раніше навіть питань не виникало, а тепер от все змінилось. і вони всі давлять на мене...що мені вже нестерпно. ба більш за те. після цієї показатєльної сцени, я вже висказала цьому Д. все що накипіло. так його принесло до мене додому о пів на десяту вечора. скидає мені фотку - "я стою перед твоїм будинком", після того як ми сварились чисто 3 години підряд в режими онлайн, бо я вже врешті все йому висказала!!! але тоді не вийшла бо то було занадто. але тепер я підозрюю неладне і нечисто тут геть все не так просто. вони це спеціально роблять. допоможіть, мудрі жінки, що робити? я геть безпораднаааааааааааа
Г@Л@В@ломка• 26 июня 2024
Звільняйтесь

из желе я• 26 июня 2024
Я не можу це читати...
Звожу з розуму• 26 июня 2024
Очень интересно, но ничего не понятно. Можно чуть больше конкретики
Неместная Я• 26 июня 2024
шо за х..ня?
автор Саджу все зарання • 26 июня 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Звільняйтесь
от теж так думаю. бо це якийсь треш. але мені тут зручно по деяких моментах от і терпіла досі.
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Ничего не ясно из написанного
Что зс подножки и что за предьявы у них конкретнл к Вам?
автор Саджу все зарання • 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ничего не ясно из написанного
кажуть що я постійно все не так роблю. вдруг. ні з того ні з цього, на четвертому році праці на даній посаді..при одних і тих самих задачах..я ВДРУГ стала все неправильно робити.
Не гоню• 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ничего не ясно из написанного
мені теж потрібен перекладач )
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Может кто-то из мужчин хочет свою женщину на рабочее место Ваше?
Вы под анонимом.опишите хоть один случай придирки нормально
Ибо так и не ясно ничего
Одни эмоции

Самохвалова• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Дівчино , ніх. Я не зрозуміло.
Можна в двух словах ким ви працюєте і як вас підставили.
Не бійтесь що колектив и вас тут пізнають.
Тут тільки пара пі да ра сів ошивається
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Одно хорошо
Хоть вы ни от кого из них не беременны
Самохвалова• 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Одно хорошо
Хоть вы ни от кого из них не беременны
Та то ще не понятно. Он Дімка не вміст. Додому, до автора поперся
автор Саджу все зарання • 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ибо так и не ясно ничего
Одни эмоции
логістика. одні і ті самі маршрути, розподілення вантажу між водіями. все одне і те саме. маршрути заїжджені, напрямки також. а тепер виявляється що РАПТОМ хтось не згоден з маршрутом який я роблю, і всі маршрути не такі, той не хоче і цей не хоче везти. ще і прямо беруть і говорять ’сама вези, я цього робити не буду’. - що є відверта грубість і неповага.
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСамохвалова
Ну я за приезд домой тоже переживала)))) еле до конца дочитала с придыханием))))
автор Саджу все зарання • 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
цього моменту я взагалі щось не зрозуміла. цей Д. схоже будь що хоче вкласти мене в койку, а дружочки йому допомагають, аби я до нього бігла, а він такий типу герой, зараз розбереться з ними і все поріша.
автор Саджу все зарання • 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Одно хорошо
Хоть вы ни от кого из них не беременны
і не кажіть!!!!
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Стоимость маршрутов.зарплаты и возможность украсть или списать топливо????
Кормовая база,сузилась.война между самцами за ресурсы
Может такое быть?
Страх тцк есть у них в зависимости от маршрутов?)))
автор Саджу все зарання • 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Может такое быть?
є страх тцк, але це все почалось ще раніше, аж на початку весни ще
Трусиковед• 26 июня 2024
Вы уже тут писали и вам все ответили.

Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Есть денежные маршруты.а есть безденежные.просто скатался)))
Есть такое у вас на предприятии?
автор Саджу все зарання • 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Есть такое у вас на предприятии?
ні, оплата чітко прописана. більше відвіз - більше заробив.
Альфасамка• 26 июня 2024
якби я працювала в чоловічому колективі, я би не працювала :)
Шкала Радощів• 26 июня 2024
Поговорить на чистоту .
Дима,с какого-то перепугу эти самые маршруты стали неугодные!? В чем дело , я плохо работаю?Мне увольняться?
Море_море_я_скучаю• 26 июня 2024
Ви на роботі теж так висловлюєте свої думки, як тут? Тоді Д. та інших можна зрозуміти))
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
А списание топлива? Кто расход контролирует?
Бильше видвиз по заказам дальним/коротким? В тоннах? В км?
Море_море_я_скучаю• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
О боги, ви мелодрам передивилися?
автор Саджу все зарання • 26 июня 2024
Ответ дляИрина-bbd0
я цим не займаюсь, у мене інші обов´язки. але притензії в тому що раніше працювало зараз не працює. бо вони не хочуть просто, і фиркають і фекають мені, а Д. тут же слухають і біжать бігом роблять. на чому він постійно і наголошує. я пусте місце тут чи що, не розумію?
Бавовнятко• 26 июня 2024
Блін, і хватило ж зайвого часу написати таке простирадло😅 триндець
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Вы всё еще не можете пояснить развернуто
А тут может именно причина скрыта ’едь сама’
Вы же разговаривали?
Составили маршрут.водителю озвучили. Что конкретно его не устроило? Прям дословно что?
Ирина-bbd0• 26 июня 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Не совсем поняла зачем Вы сердце рвёте.если Д фыркающих и фекающих заствляет делать то.что нужно))))?