Мальчун-задирун• 26 июня 2024

Вы бы купили эту футболку за такие деньги?

Суть вопроса такая-хочу футболку кензо, стоит около 120 евро. Стоила около 180. понравилась, очень хочу под белые штанцы. Но вроде и жаба меня поддушивает. можно и в эйчэндэм купить похожую. Но нравится эта. Вы бы купили? брать или не брать-вот в чем вопрос
автор Мальчун-задирун • 26 июня 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Мені багато чого підходить clarks ( це якщо за літнє говорити).
У мене з взуттям проблема - 38-39 розмір і дужжже вузька нога без підйому.
Можу перевіряти весь інтертопі і нічого взагалі.
Тому у мене більшість взуття - це щось на шнурках (кросівки мені підходять NB багато моделей з підліткового відділу, одиничні моделі Skechers), на зиму також ботинки зі шнурками, уги для прогулянок ( є моделі, що добре тримаються на моїй нозі, дутики з шнуровками.
А от босоніжки час від часу clarks класно сідають.

Туфлі є одні єдині Tamaris вже років 5 їм, нічого не можу знайти на мою повноту((
Я тоже ношу кларкс и угги) нб одни кроссовки были, удобно. скетчерсы еще не пробовала. В экко были классные модели, у меня 37 и тоже без подъема
Указка• 27 июня 2024
Не стоит она этих денег.
КонхфЭдкаТузик• 27 июня 2024
и за 200грн не купила бы)
Кашка-маняшка• 27 июня 2024
Нет. На футболки больше 500грн не трачу. Не вижу смысла