Добро с Кулаками• 27 июня 2024

Кальпротектин 800

Якщо коротко, то лікувала шлунок, після лікування почались проблеми з кішківником (закреп,вздуття).Раніше взагалі таких проблем не було. Копрограма майже в нормі,тільки мила знайшли, кальпротектин 800. Є проблеми з жовчим.Повторно до лікаря записана,аж на наступний тиждень, начиталась всякого. Якщо є якісь поради з цього приводу,чи власний досвід,то буду вдячна за відповідь.
Наполеон Бонапарт• 27 июня 2024
Власний досвід. При такому кальпротектині поставили хворобу крона

Області пітьми• 27 июня 2024
Високий. Перездайте ще раз, якщо буде без змін, то вам потрібна колоноскопія з біопсією.
автор Добро с Кулаками • 27 июня 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Дякую.Ще здавала на фоні прийому ліків Омез,Урсіс,Дуфалак та панкреатин.Можливо ще це вплинуло на результат.
автор Добро с Кулаками • 27 июня 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Дякую.А які були смптоми?
Наполеон Бонапарт• 27 июня 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Дякую.А які були смптоми?
Слабкість постійна. З боку шлунку ніяких.