ФФФФристайла• 27 июня 2024

Оплатили бы сами семейный отдых/остались бы дома?

Какой вариант выберете:
-оплатить отдых со своих сбережений;
- не поедете никуда, будете ждать пока муж предложит и повезет?
Результат:
вже голосів: 67
51 (76.12%) 1
16 (23.88%) 2
Котогосподиня• 27 июня 2024
Ответ дляФФФФристайла
А вам бы пофиг было что вы со старым телефоном и без денег после отдыха а кто то и на отдых съездил и телефон купил?
Яка різниця, як у когось? Від цих усіх перестановок грошей у вашій сімʼї більше не стане в будь-якому випадку.

Котогосподиня• 27 июня 2024
Ответ дляФФФФристайла
Ну а если он не считает что на это надо тратить деньги ? Может он вложит в что то другое более интересное для него
Я ж в кажу, дивні відносини. У кожного окреме життя і ніякої поваги один до одного
автор ФФФФристайла • 27 июня 2024
Ответ дляКотогосподиня
Ну що тут скажеш. Дивні відносини. З якого дідька чоловік повинен погоджувати чи не погоджувати щось, що мені потрібно, я не розумію. Навіщо в принципі одружуватись з такими відносинами?
Когда у людей достаточно денег на решение всех вопросов то проблем и нет да и вопросов не возникают каждый платит за все и все и всем хорошо, а вот когда обстоятельства вынуждают экономить тут начинаются разногласия кто то готов ужаться там то и там то а кто то не готов кому то хочется на отдых а кто то хочет ремонт а все вместе купить оплатить нереально..
автор ФФФФристайла • 27 июня 2024
Ответ дляКотогосподиня
Станет больше комфорта
Котогосподиня• 27 июня 2024
Ответ дляФФФФристайла
Ну звичайно в певних випадках потрібно йти на компроміс. Це якщо поважаєш свого партнера
Котогосподиня• 27 июня 2024
Ответ дляФФФФристайла
Станет больше комфорта
Від чого і в кого?
Мадам Подлинник• 27 июня 2024
Я зараз відкладаю гроші на машину, тому у відпустку не їду. Чоловік хоче їхати, то їде з друзями. Ми оплачуємо відпустки навпіл. У кожного свої пріоритети. Я відпочиваю сама вдома, поки він у відпустці. Куплю машину, потім буду подорожувати. Це для мене важливіше.
У вас немає подруги, з якою ви могли б вдвох поїхати ?